STARŠÍ ŽÁCI NA VÍTĚZNÉ VLNĚ

29. říjen 2019

Prázdninový turnaj s postupovým koncem.

Pohled hráče Máry Hauptmanna:

Dne 26.10. jsme se sjeli , my starší žáci, na turnaj na Třebešín. První zápas nás čekala Mladá Boleslav a nezačali jsme úplně špatně. Hodně jsme drželi míček na svých hokejkách a na náš poměr jsme si i hodně nahrávali. A tak jsme byli v sedmé minutě odměněni prvním gólem, který vstřelil Michal Havlíček. Je nutno dodat, že Boleslav hrozila hodně z brejků. První půle skončila 1:0. Na začátku druhé půle jsme dali dva slepené góly, ale pak jsme polevili a soupeř nás potrestal gólem. Trenérka Zuzka po nás na konci chtěla, abychom drželi míček na hokejkách, nahrávali si a dohráli zápas v poklidu. Což se relativně povedlo a zápas jsem vyhráli 4:1. Druhý zápas nás čekal Benešov, s kterým jsme minulé kolo prohráli. Do zápasu jsme vletěli s chutí a v deváté minutě na světelné tabuli svítilo skóre 5:0 a vypadalo to, že soupeře jasně přejedeme. Do přestávky se ještě trefil Petr Remiš a Karolína Bláhová. Druhou půli jsme trochu vypnuli, přestali běhat a vymizela i dravost dát gól. Konečný výsledek byl 7:2 a šli jsme do finále na Slavii. Hned po 21 sekundách finálového zápasu jsme inkasovali. Pak jsme sice drželi míček na svých hokejkách, ale pouze na své půlce. Nastartoval nás až gól Michala Havlíčka a začali jsme hrát výrazně lépe. Dostávali jsme se do zakončení a tak to bylo v půlce 4:1 pro nás. Druhou půli jsme začali trestným střílením, které jel Matěj Dvořák. Bohužel nedal, ale hned po 19 vteřinách od buly si spravil chuť, když dal gól ze hry. Když se pak rozstříleli Michal Havlíček s Jirkou Frieszem, skóre začalo narůstat až na konečných 10:2. Děkuji klukům za turnaj. Myslím si, že na to, že nás bylo jen 8 a gólman, tak jsme podali dobrý výkon.