DOROSTENCI SLAVÍ PRVNÍ VÝHRU

4. listopadu 2019

Zápasy pohledem jednoho z aktérů.

Pohled hráče Matěje Dvořáka:

V sobotu jsme hráli v hale v Kobylisích, sešli jsme se v hojném počtu 13+1. První zápas s Olympem jsme rozehráli dobře, hned v 18. vteřině jsme vedli 1:0, ale o 3 minuty později jsme gól dostali. Pak už to s námi šlo z kopce, dostali jsme 4 rychlé góly a úplně jsme přestaly hrát. Ve třetí části se ještě trefil Vangelis a Daniel, a to bylo z naší strany gólově všechno. Zápas jsme prohráli 3:7. Druhý zápas jsme hráli o 3 hodiny později s domácím týmem. Před zápasem jsme se pořádně nahecovali, v 5 minutě se trefil Michal Havlíček a vedli jsme 1:0. Tento stav jsme udrželi do konce první třetiny. V druhé třetině jsme hned na začátku dostali 3 góly za sebou do konce druhé třetiny svítil na tabuli stav 1:3. Na začátku třetí třetiny jsme srovnali na 3:3, a pak proměnil Michal Havlíček nájezd a vedli jsme 4:3, bylo 5 minut do konce zápasu. Pak Dominik Havel dostal 5 minut + dokonce zápasu za špatné vybavení - měl příliš ohnutou čepel. Zbytek zápasu jsme tak dohráli ve čtyřech, a první vítězství v dorostenecké lize jsme uhájili. V šatně jsme to pořádně oslavili a trenérka Zuzka nás '' aspoň'' za hru ve čtyřech pochválila.