TĚSNÉ DVĚ VÝHRY PRO ŽENY B

21. listopadu 2019

O sváteční listopadové neděli jsme se měly utkat s tabulkově slabšími týmy, tudíž hořela naděje na šestibodový zisk.

V prvním zápase proti týmu Bučis se nám povedlo skórovat již po dvou minutách, avšak soupeř vzápětí odpověděl vyrovnávacím gólem a hra dále pokračovala poměrně vyrovnaně. Situace ve druhé třetině byla velmi podobná, po jednom gólu do každé z branek a i přes veškerou snahu se nám nedařilo si na protihráčky došlápnout. Hra to byla pomalá a i poněkud nemastná neslaná. V úvodu třetí třetiny se podařilo našemu benjamínkovi vsítit a tuto jednogólovou převahu jsme si i přes závěrečnou urputnost soupeřek uhájily. Výsledek 3:2.

Do druhého zápasu jsme se vrhly s velkým nasazením. Soupeřky z Kolína, které dorazily v počtu 7+1, jsme přehrávaly. Tlak, který jsme držely  po celou první třetinu, však zůstal bez brankového zúročení. Drobné polevení ve druhé třetině umožnilo aby Pitbullky vstřelily gól a nám se pro nedostatek střel nedařilo skóre změnit. Vývoj zápasu začal pomalu dopadat na naši psychiku a hra znervózněla. Ve třetí třetině prolomila naši střeleckou kletbu kapitánka Martina, nálada se pozvedla a tlak na soupeřky mohl pokračovat. V poslední minutě zápasu vymyslela Nikol, jak sehrát standardku z rohu. Ta proběhla podle naplánování a tak jsme nakonec mohly slavit výhru 2:1.

Ačkoliv plamen naděje občas trochu skomíral, šest bodů a radost z nich jsou naše!