PREMIÉRA VE DRUHÉM KOŠI

27. listopadu 2019

Dne 24.11. jsme se sešly v hale Campanus k dalšímu turnaji starších žákyň.

Pohled hráčky Karolíny Bláhové:

První zápas nám začal už v 9:00 proti Slavia Plzeň. Po první polovině to vypadalo ještě celkem nadějně, sice jsme prohrávaly, ale jen 3:1. Nakonec jsme nedokázaly skóre zvýšit a prohrály jsme 9:1. Druhý zápas jsme hrály až za dvě hodiny proti Spartě. Začátek z naší strany nebyl moc úspěšný, protože už po druhé minutě jsme prohrávaly 3:0. Po první části jsme dokázaly snížit na 4:3. Ale nakonec už jsme to nedokázaly dohrát a prohrály jsme 9:4. Takže jsme poslední zápas hrály o sestup do třetího koše s holkami z Mladé Boleslavi. Po první půli jsme vyhrávaly 2:0 a zápas pro nás vypadal dost nadějně. Dokázaly jsme ho vyhrát 4:2 a zůstáváme dál ve druhém koši. Sice to pro nás na začátku turnaje moc růžově nevypadalo, ale nakonec jsme dokázaly poslední zápas vyhrát. Chci poděkovat všem holkám, které přijely a také malé Barče Kozlerové, pro kterou to byl první turnaj za starší žákyně a vypořádala se s ním skvěle.