1. MÍSTO DOROSTENEK

13. prosince 2019

Z důvodu velkého množství omluvenek se tým sešel v nejmenším možném počtu. To ale holkám vůbec nevadilo a poprvé v sezóně vybojovaly první místo na turnaji.

Dne 8.12. jsme se sešly v Chýni ve velice početné skupině 4 hráček. První zápas jsme hrály jako obvykle proti Pitbulačkám. Už ve 3 minutě jsme vedly 2:0. Do druhé poloviny zápasu jsme vstoupily s vedením 3:2, ale nakonec jsme Kolín nepřemohly a tak jsme první zápas zakončily remízou 5:5. Druhý zápas jsme hrály proti Kralupům.

Do zápasu jsme vstoupily trochu unavené, ale i přesto jsme dokázaly první půlku odehrát vyrovnaně 6:5. A druhou půli jsme to dokázaly ještě navýšit a vyhrály jsme 11:6. Poslední zápas jsme hrály proti holkám z Unhoště, kterých se sjelo dvakrát víc než nás. Ale dokázaly jsme je přehrávat a proto nakonec zápas skončil naší vysokou výhrou 18:3.

Děkujeme Báře, že na poslední chvíli dorazila a mohly jsme odehrát celý turnaj.