JEDNOZNAČNÁ VÝHRA

4. březen 2020

Zápas dorostenců opět hodnotí jeden z aktérů.

Komentář kapitána Honzy Drebitka:

Dne 29.2 se vydala banda dorostenců Texasu, na výlet do Hořovic. Toto kouzelné datum, nám přineslo možná spoustu štěstí na čepele. Po příjezdu na halu jsme zjistili, že palubovka nevypadá vůbec špatně, tudíž jsme se všichni těšili. Zápas začal v 11:20 proti domácím Hořovicím.
První dvanáctiminutovka nepřinesla ani nic moc zajímavého, šance na obou stranách, akorát my jsme převládali hru na balónků,o což jsme se snažili zbytek celého zápasu,. Proto jsme se vydali po rychlé přestávce zpátky do boje.
Nějaké 4 minuty po uplynutí začátku druhé třetiny, dostal tým z Hořovic vyloučení, v podobě dvou minut za sekání, na což přišel i timeout s týmu Hořovic. Bohužel jim ani timeout nestačil a nezlehčil průběh zápasu. V čase 17:14 pálí gól Dan Bartuněk po asistenci Dominika Havel, dnes hrajícím na pozici obránce. Držení balónu na čepelích se nám dařilo a začalo nám to střílet. V čase 22:08 po krásné pasáži přihrávek střílí gól Adam Neugebauer za asistence Bohumila Kotrče. O přesněji 28 vteřin se dostáváme už do tří brankového vedení po gólů Dominika Havla a asistenci Alberta Roučky. A aby 2. třetina byla gólová, tak v čase 23:25 přidává další gól dvojka Adam Neugebauer s asistencí Bohumila Kotrče. Toť druhá třetina, po které se přesouváme do třetí třetiny.
V čase 28:45 střílí svůj třetí gól, tudíž hattrick Adam Neugebauer pod asistencí nováčka Štěpána Dufka (0:5). Celý tým by chtěl upozornit Adama, že se těšíme na příští turnaj a na nějaké dobrůtky za krásný hattrick! Aby toho nebylo furt málo, tak se prosazuje i náš nováček v dorostu Štěpán Dufek v čase 29:11 pod asistencí Františka Matějky (0:6). I přes hecování, abychom udrželi nulu pro naše skvělého gólmana, který vychytal několik krásný zákroků v dnešním zápase, se v čase 32:02 prosazují domácí a snižují na 6:1. Bohužel tento gól byl zbytečný a došlo ke zkratu ve středu hřiště, nic se nedá dělat... Na naší hře to nic nezměnilo, setrvali jsme a hráli do konce, a proto v čase 34:36 se divákům uklonil ještě Jirka Friesz a dává na konečných 7:1.
Chtěl bych poděkovat celému týmu a také fanouškům neboli rodičům, jsou neuvěřitelný a ať už hrajeme venku nebo doma, podporu cítíme všude! Děkujeme! A taky bych chtěl klukům poděkovat za dobrý turnaj, kde jsme zjistili, že nám tato hra jde a doufám že jí budeme aplikovat i v dalších soutěžních zápasech.