VZHŮRU DO PLAY-OFF

5. března 2020

Áčko žen odehrálo poslední dva zápasy v základní části.

TEXAS - LITVÍNOV = 5:8

Před tímto zápase žila pro oba týmy naděje získat ještě 4. místo po základní části a bylo to v zápase znát. Lépe za tímto cílem vstoupily texasanky a v 15. minutě vedly 3:1. Jenomže do konce třetiny se bivojkám povedlo vyrovnat a jejich branková série pokračovala i na začátku druhé části, kdy vstřelily další dvě branky. Do druhé přestávky už jen snížila za Texas důrazná Křemenáková. Třetí třetina se bohužel domácím nepovedla a prohrály jí 1:3. Za zmínku určitě stojí hattrick domácí Jany Pavlicové.

TEXAS - CHOMUTOV = 2:0

I přes ztracený boj o první čtyřku se ženy vydaly do Chomutova s cílem vyhrát. Do tribun haly si našlo cestu skoro 100 diváků, ale moc branek neviděli. Byl to zápas pevných obran a skvělých brankářek. Texasanky se prosadily dvakrát z čepelí Šlopkové a Purkrábkové. Domácí nenašly ani jednou recept na hostující golmanku, která vychytala své první čisté konto v barvách Texasu.

Texasanky tedy skončily po základní části na 6. místě a do play off si je vybral tým SKV. Startuje se už o tomto víkendu.