KOLAPS ŽEN VE TŘETÍ TŘETINĚ

21. září 2020

Dalším kolem pokračovala cesta žen v Poháru Českého poháru.

Tentokrát jsme se vydali do Litvínova, který stejně jako my hraje 1. ligu. Začátek zápasu byl hodně vyrovnaný, šanci moc nebylo. Poté si nás pokoupala hráčka č. 77 Vytrhlíková a Litvínov vedl. Inkasovana branka nás paradoxně nabudila a ještě do konce třetiny jsme skóre otočili na 2:1. Druhé dějství jsme měli dlouhou dobu pod kontrolou a dokázali jsme dát další dvě branky. Jenže sedm sekund před koncem přišel klíčový moment, kdy jsme si opět nepohlídali výběh oné Vytrhlíkové a Litvínov snížil na 2:4. I když jsme si o přestávce říkali, že nesmíme polevit a hrát pořád stejně důrazně, bylo to k ničemu. Do závěrečné třetiny jsme vstoupili špatně a úplně zbytečně jsme Litvínov nechali vyhrát, neboť nám nastřílel čtyři branky. Ani náš závěrečný tlak už na tom nic nezměnil.
Zápas jsme mohli v klidu vyhrát, nicméně po kolapsu ve třetí části končíme v poháru už ve druhém kole. Nicméně první dvě třetiny už z naší strany vypadaly slušně a do ligy tedy máme konečně na čem stavět.