NAŠLA JSEM NOVOU PARTU FAJN HOLEK

26. říjen 2020
NAŠLA JSEM NOVOU PARTU FAJN HOLEK

Nové tváře žen: PETRA BUDSKÁ

1) Pročpak jsi zvolila právě Texas jako své další působiště?
Florbal již hraji strašně dlouho a posledních pár let si říkám, zda už není čas s tím skončit. Ani tento rok nebyl výjimkou a já tak hledala nový impuls, díky kterému by mě tréninky a zápasy opět začaly bavit. Po třech letech v nižší soutěži, kde jsem florbal plácala jen tak pro zábavu, jsem se rozhodla zkusit první ligu. Věděla jsem, že Texas trénuje (trénoval) můj bývalý trenér z juniorského věku, Jiří Petr, a tak jsem ho oslovila, zda by v Texasu bylo volné místo.


2) Jak se zatím cítíš v novém prostředí?
V novém prostředí se cítím dobře. Holky mě rychle přijaly mezi sebe, za což jim děkuji, a já tak našla novou partu fajn holek a skvělých hráček.


3) Jaké máš osobní a týmové cíle pro tuto sezónu?

Ráda bych si tuto sezónu užila. Chodila na tréninky s chutí, a ne kvůli tomu, že musím. Zároveň bych se chtěla více gólově prosazovat, poněvadž jsem nikdy nebyla gólová hráčka, ale spíš dříč, co nechal na hřišti všechno. Týmově doufám, že se dostaneme do play-off a z každého zápasu budeme odcházet s tím, že jsme na hřišti nechaly všechno.


4) Co by si vzkázala fanouškům Texasu?

Vzhledem k aktuální situaci nemůžu fanoušky nabádat přijít nám fandit na halu. Každopádně doufám, že když už s námi nebudou na hale, tak budou alespoň držet palce u online zápisu!:-)