11. října 2021

Další zápasy žen A na domácí půdě nedopadly podle představ.

Sobota

Texas Longhorns x FBC Kutná Hora     3:9

Sobota se nesla ve znamení prospaných začátků třetin. Zápas teprve začal a hostí dokázaly již v 34. vteřině skórovat. Pak došla smršť tří slepených gólů po sobě. Takže v 11. minutě jsme už prohrávaly 0:4. 13. minuta nám nabídla početní výhodu pro skórování. My jsme ji sice nevyužily, ale gól přišel až 23 vteřin po ní. Trefila se Vesecká. Ke konci třetiny bylo trochu rušno.  Během 18 vteřin byly k vidění dva góly. O první se postaraly holky z Kutné Hory. My jsme vzápětí na to reagovaly gólem, který dala Černá. Po první třetině stav 2:5. Na střely to bylo vyrovnané 11:11. Jak jsem již avizovala na začátku, druhá třetina začala opět ospale. Potrestány jsme byly po 39 vteřinách. Po zbytek třetiny obě dvě gólmanky kryly svou bránu neskutečně. Jen jedna z nich udělala v poslední minutě chybu a to gólmanka hostí. Veronika „Trenky“ Trenklerová ji dokázala překonat pěknou střelou od půlky hřiště. Tímto si připisuje svůj první gól v novém působišti. Asistovala jí Vesecká. Poslední třetina byla už v roli hostí. Dokázaly vstřelit do konce utkání tři branky. V závěru už jenom přišlo na přesilovou hru, kterou jsme nevyužily. V utkání se zranila Nikol Vypior, tak jí přejeme brzké uzdravení.

Neděle

Texas Longhorns x TJ Sokol Královské Vinohrady    4:9

V neděli jsme přivítaly na palubovce holky z SKV. Premiéru v brance si odbyla Anežka Bakočová, která k nám zamířila z Bohemky. Ve 2. minutě přisel první gól, který vznikl z našeho nedůrazu před bránou. Na trestnou lavici si v 6. minutě šla sednout Škvorová za sekání. Oslabení jsme dobře odbránily, ale pár sekund po něm už hostující střílí další gól. Třetí branku utkání dávají zase hosté. Ve 13. minutě přišla střela Rozehnalové, kterou gólmanka chytá, ale vypadává jí míček z rukou, takže Pavlicová už měla lehkou práci na doražení. Pak přišla série nepřesných střel na obou stranách. 19 vteřin před koncem sejmula hráčka hostí Batíkovou u střídačky, která se těžce zvedala na nohy. Na začátku druhé třetiny jsme měly dost pěkných pasáží. Jílková sama na půlce hostí překonává gólmanku. Asistovala Purkrábková. O 3 minuty později přiťukává před bránou Pavlicová na Charvátovou a ta míří k tyčce. Máme tu srovnáno na 3:3. Po tomto gólu to domácí nakoplo a mají více ze hry. Jenom škoda, že toho nedokážeme využít. Ke konci třetiny jsme dostaly dvě úplně totožné branky. V prvních minutách třetiny nás Bakočová drží. Během 9 vteřin jsme měli k vidění dvě branky. První byla z hole hostující hráčky, která propálila všechny. Druhou dává Vesecká. Během 4 minut dostáváme další 2 góly a skóre je 4:8. V 51. minutě trefuje Pavlicová tyčku. Vesecká si pak prohazuje obránkyni, ale zavěsit už nedokázala. Za to soupeřky 2 minuty před koncem dávají poslední branku utkání. Ještě v posledních sekundách šla Budská do úniku, ale nakonec nic z toho.