Strži neudrželi první koš

14. listopadu 2021
Strži neudrželi první koš

I přes velký počet hráčů si starší žáci poprvé v sezóně vyzkouší 2. koš. Svůj pohled nabídl Vašek Štěpánek.

V sobotu 13.11. jsme se sešli v hojném počtu v Bublina Aréna.

1. zápas

Naším prvním soupeřem byli domácí Bohemians Praha 4 bílí. I přes to, že Bohemka postoupila z 2. koše, tak hráli ve stejné kvalitě jako my. V první polovině jsme dostali 4 góly a byli jsme nepříjemně překvapeni. V 2. poločase to bylo lepší, ale i přes to, že jsme dali 4 góly, tak to nestačilo a prohráli jsme 5:6.

2. zápas

2. zápas nás čekal proti Tatranu. Měli více hráčů a také lepší kvalitu v útočení a bránění. V prvním poločase jsme dostali 3 góly, z toho byly dvě chyby v nedůrazu bránění a vracení našeho útoku. Nakonec po 2 gólech Luboše Paiskra a Ondřeje Bradáče jsme prohráli 2:6. Stojí za zmínku, že jsme si málo vytvářeli střelecké šance nebo jsme stříleli z nulového úhlu, takže jejich gólman to měl lehké.

3. zápas

3. zápas byl o sestup proti druhé Spartě a už od 3. minuty jsme prohrávali, protože útok se málo vracel a Sparta toho využila. Ondřej Sátra hned po minutě odpovídá a srovnává na 1:1. 2. poločas přinesl větší nadílku gólů a i vyloučení z naší strany. Toho hned Sparťani využili a po vyloučení Jakuba Řápka se dostali do vedení 1:2. Po pěkné kombinaci Ondřeje Bradáče a Tobiáše Kopeckého jsme zase srovnali na 2:2. Ale to není vše, Sparta zase jde do vedení kvůli tomu, že se opět útok nevrátil a 3 minuty před koncem zvyšují na 2:3. Vojta Makovec po krásné střele hned odpovídá a srovnáváme na 3:3. Nedali jsme tutovky a Sparta dala gól na 4:3 a na to už zhroucený a znechucený Texas nedokázal odpovědět a prohrál 3:4. Tím pádem jsme sestoupili do 2. koše.