Hodně covidu = málo hráčů

7. února 2022
Hodně covidu = málo hráčů

Již druhý turnaj v sezóně odehráli starší žáci bez střídání. Jak se jim dařilo tentokrát pro Vás shrnul Ondřej Sátra.

Na turnaji 5.2. na Bublině na Pankráci nás moc nebylo, 5 na hřišti a dva gólmani Oliver a nově Luboš Paiskr.

Bohužel jsme neměli nikoho na střídání, ale i tak první zápas jsme ještě stíhali, ke konci už nám ale bohužel docházely síly.

1. zápas jsme prohrávali se Spartou 0:2, dokud Ondřej Bradáč nedal gól v čase 04:53. Pár minut potom dala Bára Kotábová gól s asistencí Vojty Makovce a hned minutu na to dal Vojta Makovec gól. První polovinu zápasu jsme prohrávali 3:5. Ve druhé polovině jsme dali jenom jeden gól. Gól dala opět Bára Kotábová s asistencí Ondřeje Bradáče. První zápas skončil 4:8.

Druhý zápas už nám totálně ztuhly nohy, takže jsme dostali nakládačku. Nás bylo 5 a Panterů 15. Během dvou minut dal Vašek Štěpánek gól s asistencí Vojty Makovce. Další gól padl až ke konci první poloviny, který dal opět Vašek Štěpánek. První polovinu zápasu jsme prohráli 2:5. Druhou polovinu zápasu jsme dali jenom jeden gól, který dal Ondřej Bradáč. Druhý zápas jsme prohráli 11:3

Třetí zápas už musel Luboš z brány ven a jít hrát, abychom měli alespoň jednoho na střídání. Neměl s sebou ani hokejku, ale naštěstí přijel Mára a půjčil mu svou posvátnou hokejku :) Asi i díky ní si dal Luboš 2 góly. Mára nás celý zápas dopoval bonbony, tak jsme konečně vyhráli a doufám nesestoupili (díky Máro).

První gól dala Bára Kotábová s asistencí Vaška Štěpánka, během dalších dvou minut dal gól Vašek Štěpánek. Další gól dal Ondřej Sátra s asistencí Ondřeje Bradáče. Poslední gól první poloviny dal Luboš Paiskr s asistencí Báry Kotábové. První polovinu zápasu jsme vyhrávali 4:1. Druhou polovinu dal gól Ondřej Sátra. Poslední gól dne dal Luboš Paiskr s asistenecí Ondřeje Bradáče. Poslední zápas jsme vyhráli 6:4