Dorostenci proti favoritům neuspěli

26. října 2022

Další kolo dorostenecké ligy na pražské Kotlářce shrnul Kryšpín Dryák.

První zápas

První sobotní utkání jsme hráli proti Panthers Praha C. Zápas proti tomuto rovnému soupeři začal nadějně gólem Matěje Bulíře hned v první minutě. Panthers ale krátce na to využili přesilovku a během třetiny vstřelili další dva góly. První třetina tak skončila 1:3. Ve druhé třetině nepadl ani jeden gól, a to i přes naši přesilovou hru. Třetí třetina začala opět nadějně dalším gólem Matěje Bulíře, bohužel pak Panthers proměnili další přesilovky, následoval gól Jakuba Řápka a další gól Panthers. Na začátku poslední minuty pak dal gól z přesilovky Ondřej Bradáč. Stav tak byl 4:5 a my jsme se snažili v poslední minutě dorovnat. Naneštěstí se nám to nepodařilo, a tak jsme prohráli 4:5.

Druhý zápas

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti výrazně silnějšímu soupeři SK Alien Nation. Alien Nation tyto předpoklady naplnili a celý zápas měli silnou převahu. Naše snahy nebyly nic platné nepodařilo se nám dát ani jeden gól, a tak zápas skončil 0:7.