Muži C slaví plný počet bodů

3. prosince 2022
Muži C slaví plný počet bodů

Do mrazivého a zasněženého rána vyjeli muži C na výlet za hranice Prahy, kde soupeře oloupili o 6 bodů. Expresní report přináší obranné rodinné duo Havlíčkovi.

Dne 3.12 jsme se sešli v krásném počtu 10+1 na zamrzlé hale ve Stochově. První zápas proti SK Black Dragons byl od začátku z naší strany pomalejší, ale přesto jsme první třetinu vyhráli 2:0 po gólech nejlepšího střelce utkání Petra Remiše. Na začátku druhé třetiny jsme rychle inkasovali branku a dokonce druhé třetiny bylo skóre 2:3 pro soupeře. Během třetí třetiny se nám povedlo srovnat skóre po dalším gólu Petra Remiše. Ke konci utkání se zápas začal vyhrocovat a na straně soupeře padaly vysoké tresty. Zápas jsme ale dokázali zlomit po neskutečné střele přes polovinu hřiště od nováčka Petra Havlíčka. V posledních vteřinách se prosadil ještě jednou a po čtvrté v celém utkání Petr Remiš, zápas skončil 5:3 v náš prospěch.

Do druhého zápasu proti Bourbon TJ Ruzyně jsme vstoupili lépe než do předchozího, ze začátku jsme měli dost šancí a diktovali si tempo hry, po první třetině stav 1:0 pro nás. Ve druhé třetině jsme ale trochu polevili a inkasovali vyrovnávací branku. Následně přišlo několik vyloučení na straně hostů a povedlo se nám využít přesilovku, kdy po nahrávce od Adama Neugebauera vstřelil Michal Havlíček gól na 2:1. Dvě minuty před koncem druhé třetiny jsme byli hned dvakrát vyloučeni, ale naštěstí se nám oslabení 5 na 3 podařilo ubránit, a dokonce si i vybojovat šance. Třetí třetina byla už od začátku rychlá a bojovná, naše vedení podpořil deset minut před koncem na konečných 3:1 Ríša Kynzl. Oba zápasy hodnotíme velice kladně a i přes drobné chyby jsme rádi, že si odvážíme z tohoto dne 6 bodů. Velké díky patří také našemu gólmanovi Veloušovi.