Koukatelné zápasy a zlomená hůl

22. března 2023

Dorostenci v okleštěném počtu předvedli úctyhodný výkon, na připsání dalších bodů do tabulky to ale nestačilo.

Dne 18.3 2023 jsme se sešli ve sportovní hale v Kunraticích. Sešli jsme v počtu 7+1. První zápas jsme hráli s Hořovicemi. Hra nebyla moc ve vysokém tempu. Hned ve druhé minutě jsme dostali dva rychlé góly a už jsme věděli, že musíme dotahovat. V 6. minutě dal gól ze zátahu Jakub Řápek. V druhé třetině se hned na začátku trefil Tobiáš Kopecký, který vymetl šibenici místní kunratické branky. Celá druhá třetina byla dobře odehraná, až na konci jsme dostali branku na 2:3 a to nás položilo. Třetí třetinu jsme úplně vypli a dali Hořovicím prostor. Ty této příležitosti využili a dali 3 góly. Štěstí nepřálo ani Ondrovi Bradáčovi, který po faulu jel nájezd a trefil spojnici branky s tyčkou. Probrali jsme se až v posledních dvou minutách, kdy snížil Tobiáš Kopecký po nahrávce Martina Plachého. Konečný stav s Hořovicemi byl 3:6.

Druhý zápas jsme hráli s Rudnou. Očekávali jsme, že zápas bude v mnohem vyšším tempu než předchozí zápas. Naše očekavání se naplnilo, hra byla od začátku v mnohem vyšším tempu než v předchozím zápase. Ve čtvrté minutě se prosadil Ondřej Bradáč po nahrávce Jakuba Řápka. Rudná na konci první třetiny vyrovnala, takže jsme šli do druhé třetiny za stavu 1:1. Ve druhé třetině jsme vypli a dostali 2 góly. Ve třetí třetině jsme se zase probudili a začali hrát. Bohužel se na nás začala projevovat únava z toho, že nás bylo málo na střídání. I přes naše snažení jsme dostali další dva góly. Ke konci snížil Štepán Dufek po nahrávce Luboše Paiskrta. Výsledný stav s Rudnou byl 2:5.

Nepříjemnosti nahráli také tomu, že Martinovi Plachému byla zlomena hokejka.