Z RADLIC ALESPOŇ ČÁSTEČNÉ BODY

24. dubna 2023

Závěrečný turnaj nově přihlášené soutěže odehráli muži C v pražských Radlicích.

Dne 23.4. jsme se sešli na sportovní hale v Radlicích. Sešli jsme se v počtu 11+1 na poslední 2 zápasy sezóny. První zápas započal v 16:10, což pro Texas není dobrý čas, jelikož většina zápasů, které se odehrály takhle k večeru, nedopadly moc dobře. Hráli jsme proti SK Black Dragons. První gól vstřelil Adam Neugebauer, tento gól byl ale zapsán Petru Remišovi na stav 1:1. Dvě minuty na to jsme hned jeden dostali, ale díky našemu kapitánovi to tak dlouho nezůstalo. Jan Drebitko vstřelil vyrovnávací gól na 2:2. Poslední třetina byla nejvíce zajímavá, konkrétně poslední minuta, kdy jsme ve 35. minutě zápasu dostali gól. Mysleli jsme, že je konec, ale o 26 vteřin později nás zachránila kombinace Dominika Havla a Daniela Bartůňka. Nakonec jsme si odnesli výhru na nájezdy.

Po zápase si polovina týmu šla za odměnu na zasloužené panini. Druhý zápas jsme odehráli v 18:30 proti FBC Dynamis B. Hned v 7. minutě zápasu vstřelil Dominik Havel gól, také to byl poslední gól pro Texas v tomto zápase. Poté to šlo jenom z kopce, nedokázali jsme trefit ani soupeřovu branku. Skončilo to 1:4 pro Dynamis. Sezónu jsme si užili a budeme se těšit i na tu další.