I STARŠÍ ŽÁKYNĚ ZAKONČILY O VÍKENDU SVOU SEZÓNU

1. květen 2019
I STARŠÍ ŽÁKYNĚ ZAKONČILY O VÍKENDU SVOU SEZÓNU

Uplynulý víkend proběhl v podání našich starších žákyň. Jak se ji vedlo v domácí hale proti silným soupeřům?

V neděli pořádaly starší žákyně v Chýni poslední letošní turnaj. První zápas holky rozjely s velkou střeleckou chutí a po čtyřech minutách vedly nad TJ Sokolem Královské Vinohrady již 3:0. Poté se ale soupeřky probudily a začala doslova přetahovaná. V závěru zápasu prohrávaly naše hráčky o jediný gól a i přes velkou snahu zvrátit vývoj utkání na svou stranu prohrály v poměru 5:6. 

Druhý zápas proti Olympu Jesenice byl naprosto jiný. Holky se téměř nedostávaly do šancí, výkon působil unaveným dojmem. Drtivá porážka 1:7 odpovídala celkovému hernímu projevu.

V posledním zápase se holky utkaly s Panterkami. Celkově vyrovnaný zápas ani přes mohutné povzbuzování fanoušku holky nedokázaly dovést ke zdárnému konci. V polovině druhé hrací části soupeřky odskočily o dva góly, na což již naše hráčky nedokázaly reagovat a prohrály 2:5. Sezónu tedy Texasanky sice nezakončily úplně dle představ, ale alespoň ví, na čem bude potřeba zapracovat do další sezóny, která může být jen a jen lepší.  #nahodrohy


Obr.: Vysmátí sympaťáci s píšťalkami :-)