Muži A Regionální liga mužů 2018/2019

Aktuální zprávy

ÁČKO MUŽŮ VSTOUPILO DO ROKU 2019 TŘEMI BODY

ÁČKO MUŽŮ VSTOUPILO DO ROKU 2019 TŘEMI BODY

13. leden 2019 - Měsíc a půl čekal mužský A-tým na ostré ligové zápasy. V sobotním turnaji na Kladně uspěl z poloviny. Nejprve porazil i díky výbornému výkonu nového člena týmu Martina Skalického druhou rezervu Bohemians 6:5, ale ve druhém utkání nestačil na SSK Future, kterému podlehl 4:8.

TEXASANÉ PO DVOU LETECH O VÍKENDU NAPLNO BODOVALI

TEXASANÉ PO DVOU LETECH O VÍKENDU NAPLNO BODOVALI

27. listopad 2018 - Psal se listopad 2016 a Longhorni porazili v Regionální lize mužů nejprve Kings Praha 5:3 a následně odvěkého rivala Kubánský Klan 5:1. To bylo také naposled, kdy A-tým dokázal naposledy vyhrát v normalní hrací době oba víkendové zápasy. Loni v těžké Divizi se to nepodařilo ani jednou, letos až na pátý pokus. Texas v Kobylisích nejprve rozdrtil Vosy Praha 10:4, poté udolal silný Králův Dvůr B 7:6 a po deseti utkáních drží bezprostřední kontakt s čelem tabulky.

LONGHORNI ZVLÁDLI DVĚ VYROVNANÁ UTKÁNÍ A JSOU ČTVRTÍ

13. listopad 2018 - Kdo navštívil zápasy mužského áčka, může potvrdit, že Texasani většinou vyhrávají, ale prakticky vždycky jde o drama do posledních vteřin. V sobotu nad outsidery soutěže značně polepovaná sestava dvakrát zvítězila, ale stálo ji to spoustu sil a jeden kotník.

LOUČÍCÍ SE KANONÝR PAVEL HAROUŠ: TEXAS JE PRO MĚ SRDEČNÍ ZÁLEŽITOSTÍ

11. září 2018 - Nové florbalové sezony obvykle přinášejí příchody nových hráčů, ale bohužel někdy také odchody osobností let minulých. Dnes oznámila definitivní konec florbalové kariéry jedna z nejvýraznějších legend klubu. Nejlepší texaský střelec všech dob Pavel Harouš pověsil florbalku na hřebík symbolicky po deseti letech existence týmu.

2. KOLO POHÁRU ČP: KAPITÁN SLÁDEK ŘÍDIL HISTORICKÝ OBRAT

2. září 2018 - Představte si tohle. Vedete 4:0 v polovině 1. třetiny, ale v poslední minutě základní hrací doby ztrácíte 2 branky. A nakonec ten zápas vyhrajete v prodloužení. Tohle všechno se stalo v pátek v Kunraticích texaským mužům ve 2. kole Poháru České pojišťovny.

NOVÝ ASISTENT TRENÉRA JIŘÍ PETR: BUDU SLOUŽIT JAKO OPONENTURA A JINÝ POHLED

30. srpen 2018 - Realizační tým elitních týmů se od začátku sezony rozrostl o nové jméno. Při ruce trenéru Ladislavu Hrmovi bude zkušený kouč a zároveň obránce A-týmu Jiří Petr. Více o jeho nové texaské roli v následujícím rozhovoru.

MUŽI V DRÁŽĎANECH SEDMÍ

17. srpen 2018 - Texasani na International Floorball Congress vybojovali sedmé místo.

všechny články

Realizační tým

Hrma Ladislav - Hlavní trenér
Telefon: 775109903, e-mail: florbal@longhorns.cz
Petr Jiří - Asistent trenéra
Telefon: +420777171996, e-mail: jpetr55@gmail.com