• neděle 25.11.2018 13:00
  • SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

Reportáž k utkání

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Texas Longhorns 3:5 (0:1, 3:2, 0:2)
10:17 Rosáková (Vránová), 25:45 Kadlecová (Livorová), 34:38 Nosková PPG (Kadlecová), 47:46 Nosková (Livorová), 49:30 Rosáková (Kadlecová)

Áčko žen se v neděli vypravilo směr Litvínov ve velmi nizkém počtu devíti hráček a gólmanky Martiny Kolaříkové. Velká marodka a časová kolize se zápasy béčka smazaly bodový rozdíl v tabulce ještě před samotným zápasem. Dvojnásobný počet hráček soupeře předznamenal velmi těžký zápas. A předpověď se naplnila.

"Rád dávám hráčkám ve hře volnost, ale nyní jsme to museli takticky svázat a obětovat vše po výhru," vysvětloval trenér Ladislav Hrma.

Celý zápas byl ve znamení neproměňování šancí texaských hráček. Litvínov se dostal jen k několika nahodilým šancím. Po dvou třetinách svítilo skóre 3:3 a drama pokračovalo.

Ve třetí třetí třetině překvapivě došly síly domácímu týmu a Texas překlopil dvěma brankami zápas na svoji stranu.

Střelecky se o zisk tří bodů zasloužilo hlavně duo kralupských královen Barbora Nosková a Blanka Rosáková, které daly po dvou brankách.

"Obrovskou poklunu ale zaslouží všech deset bojovnic, " dodal Hrma.