neděle
30.09
11:00
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - OLYMP FLORBAL Athéna
FBC Texas Longhorns DDM P6 OLYMP FLORBAL Athéna
- neděle 30.9.2018 11:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 1. kolo
- TJ Sokol Vinohrady
| |
|
neděle
30.09
12:20
|
|
TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Texas Longhorns DDM P6
TJ Sokol Královské Vinohrady FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 30.9.2018 12:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 1. kolo
- TJ Sokol Vinohrady
| |
|
neděle
30.09
13:00
|
|
OpenCamps Tatran Střešovice - FBC Texas Longhorns DDM P6
OpenCamps Tatran Střešovice FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 30.9.2018 13:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 1. kolo
- TJ Sokol Vinohrady
| |
|
neděle
30.09
13:40
|
|
OpenCamps Tatran Střešovice - FBC Texas Longhorns DDM P6
OpenCamps Tatran Střešovice FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 30.9.2018 13:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 1. kolo
- TJ Sokol Vinohrady
| |
|
neděle
21.10
9:40
|
|
ACEMA Sparta Praha - FBC Texas Longhorns DDM P6
ACEMA Sparta Praha FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 21.10.2018 9:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 2. kolo
- SH Porg
| |
|
neděle
21.10
12:20
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - BLACK ANGELS
FBC Texas Longhorns DDM P6 BLACK ANGELS
- neděle 21.10.2018 12:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 2. kolo
- SH Porg
| |
|
neděle
21.10
14:20
|
|
Florbalová akademie MB-MILOVICE - FBC Texas Longhorns DDM P6
Florbalová akademie MB-MILOVICE FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 21.10.2018 14:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 2. kolo
- SH Porg
| |
|
sobota
03.11
10:20
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - FbŠ Bohemians
FBC Texas Longhorns DDM P6 FbŠ Bohemians
- sobota 3.11.2018 10:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 3. kolo
- SH Chýně
| |
|
sobota
03.11
11:40
|
|
TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Texas Longhorns DDM P6
TJ Sokol Královské Vinohrady FBC Texas Longhorns DDM P6
- sobota 3.11.2018 11:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 3. kolo
- SH Chýně
| |
|
sobota
03.11
14:20
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - OLYMP FLORBAL Athéna
FBC Texas Longhorns DDM P6 OLYMP FLORBAL Athéna
- sobota 3.11.2018 14:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 3. kolo
- SH Chýně
| |
|
sobota
17.11
9:40
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - TJ Sokol Nové Strašecí
FBC Texas Longhorns DDM P6 TJ Sokol Nové Strašecí
- sobota 17.11.2018 9:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 4. kolo
- ZŠ Rudná
| |
|
sobota
17.11
11:15
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - Panthers Praha
FBC Texas Longhorns DDM P6 Panthers Praha
- sobota 17.11.2018 11:15
- Liga mladších žákyň 3+1, 4. kolo
- ZŠ Rudná
| |
|
sobota
17.11
12:10
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - Wizards DDM Praha 10
FBC Texas Longhorns DDM P6 Wizards DDM Praha 10
- sobota 17.11.2018 12:10
- Liga mladších žákyň 3+1, 4. kolo
- ZŠ Rudná
| |
|
sobota
15.12
9:40
|
|
Florbalová akademie MB - Tygřice - FBC Texas Longhorns DDM P6
Florbalová akademie MB - Tygřice FBC Texas Longhorns DDM P6
- sobota 15.12.2018 9:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 5. kolo
- SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
| |
|
sobota
15.12
12:20
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - ACEMA Sparta Praha
FBC Texas Longhorns DDM P6 ACEMA Sparta Praha
- sobota 15.12.2018 12:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 5. kolo
- SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
| |
|
sobota
15.12
13:00
|
|
OpenCamps Tatran Střešovice - FBC Texas Longhorns DDM P6
OpenCamps Tatran Střešovice FBC Texas Longhorns DDM P6
- sobota 15.12.2018 13:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 5. kolo
- SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
| |
|
neděle
20.01
9:40
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - Tigers TJ Sokol Nehvizdy
FBC Texas Longhorns DDM P6 Tigers TJ Sokol Nehvizdy
- neděle 20.1.2019 9:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 6. kolo
- ZŠ Campanus
| |
|
neděle
20.01
11:00
|
|
Florbalová akademie MB-MILOVICE - FBC Texas Longhorns DDM P6
Florbalová akademie MB-MILOVICE FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 20.1.2019 11:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 6. kolo
- ZŠ Campanus
| |
|
neděle
20.01
13:40
|
|
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Texas Longhorns DDM P6
FAT PIPE FLORBAL CHODOV FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 20.1.2019 13:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 6. kolo
- ZŠ Campanus
| |
|
sobota
02.02
9:00
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - Tigers TJ Sokol Nehvizdy
FBC Texas Longhorns DDM P6 Tigers TJ Sokol Nehvizdy
- sobota 2.2.2019 9:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 7. kolo
- SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
| |
|
sobota
02.02
10:20
|
|
OpenCamps Tatran Střešovice - FBC Texas Longhorns DDM P6
OpenCamps Tatran Střešovice FBC Texas Longhorns DDM P6
- sobota 2.2.2019 10:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 7. kolo
- SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
| |
|
sobota
02.02
13:40
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - Ivanti Tigers Jižní Město
FBC Texas Longhorns DDM P6 Ivanti Tigers Jižní Město
- sobota 2.2.2019 13:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 7. kolo
- SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
| |
|
neděle
24.02
10:00
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - Tigers TJ Sokol Nehvizdy
FBC Texas Longhorns DDM P6 Tigers TJ Sokol Nehvizdy
- neděle 24.2.2019 10:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 8. kolo
- TJ Sokol Vinohrady II
| |
|
neděle
24.02
11:20
|
|
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Texas Longhorns DDM P6
FAT PIPE FLORBAL CHODOV FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 24.2.2019 11:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 8. kolo
- TJ Sokol Vinohrady II
| |
|
neděle
24.02
14:00
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - Florbalová akademie MB-MILOVICE
FBC Texas Longhorns DDM P6 Florbalová akademie MB-MILOVICE
- neděle 24.2.2019 14:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 8. kolo
- TJ Sokol Vinohrady II
| |
|
sobota
16.03
9:40
|
|
ACEMA Sparta Praha - FBC Texas Longhorns DDM P6
ACEMA Sparta Praha FBC Texas Longhorns DDM P6
- sobota 16.3.2019 9:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 9. kolo
- SH ZŠ Jilemnického
| |
|
sobota
16.03
12:20
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - Florbalová akademie MB - Dračice
FBC Texas Longhorns DDM P6 Florbalová akademie MB - Dračice
- sobota 16.3.2019 12:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 9. kolo
- SH ZŠ Jilemnického
| |
|
sobota
16.03
14:20
|
|
OpenCamps Tatran Střešovice - FBC Texas Longhorns DDM P6
OpenCamps Tatran Střešovice FBC Texas Longhorns DDM P6
- sobota 16.3.2019 14:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 9. kolo
- SH ZŠ Jilemnického
| |
|
neděle
31.03
11:00
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - Florbalová akademie MB-MILOVICE
FBC Texas Longhorns DDM P6 Florbalová akademie MB-MILOVICE
- neděle 31.3.2019 11:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 10. kolo
- TJ Pankrác
| |
|
neděle
31.03
12:20
|
|
TJ Sokol Nové Strašecí - FBC Texas Longhorns DDM P6
TJ Sokol Nové Strašecí FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 31.3.2019 12:20
- Liga mladších žákyň 3+1, 10. kolo
- TJ Pankrác
| |
|
neděle
31.03
13:00
|
|
Ivanti Tigers Jižní Město - FBC Texas Longhorns DDM P6
Ivanti Tigers Jižní Město FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 31.3.2019 13:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 10. kolo
- TJ Pankrác
| |
|
sobota
13.04
9:40
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - Panthers Praha
FBC Texas Longhorns DDM P6 Panthers Praha
- sobota 13.4.2019 9:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 11. kolo
- SH Chýně
| |
|
sobota
13.04
11:00
|
|
OpenCamps Tatran Střešovice - FBC Texas Longhorns DDM P6
OpenCamps Tatran Střešovice FBC Texas Longhorns DDM P6
- sobota 13.4.2019 11:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 11. kolo
- SH Chýně
| |
|
sobota
13.04
13:40
|
|
Tigers TJ Sokol Nehvizdy - FBC Texas Longhorns DDM P6
Tigers TJ Sokol Nehvizdy FBC Texas Longhorns DDM P6
- sobota 13.4.2019 13:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 11. kolo
- SH Chýně
| |
|
neděle
05.05
9:40
|
|
FBC Texas Longhorns DDM P6 - OLYMP FLORBAL Athéna
FBC Texas Longhorns DDM P6 OLYMP FLORBAL Athéna
- neděle 5.5.2019 9:40
- Liga mladších žákyň 3+1, 12. kolo
- Sokol Michle
| |
|
neděle
05.05
11:00
|
|
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Texas Longhorns DDM P6
FAT PIPE FLORBAL CHODOV FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 5.5.2019 11:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 12. kolo
- Sokol Michle
| |
|
neděle
05.05
13:00
|
|
Florbalová akademie MB-MILOVICE - FBC Texas Longhorns DDM P6
Florbalová akademie MB-MILOVICE FBC Texas Longhorns DDM P6
- neděle 5.5.2019 13:00
- Liga mladších žákyň 3+1, 12. kolo
- Sokol Michle
| |
|