ŽENY A 1. liga žen 2021/2022

Aktuální zprávy

Přihlášené týmy pro sezónu 2022/2023

Přihlášené týmy pro sezónu 2022/2023

22. června 2022 - Do příští sezóny vtrhne do soutěží hned 8 našich družstev. Bohužel naše počty se mírně zmenšili. Věříme, že změny povedou k ještě lepší práci s mládežnickými kategoriemi a přinesou další úspěchy.

Shrnutí ŽENY A: Ženy po dvou letech konečně dohrály sezónu, nicméně závěr povedený nebyl

Shrnutí ŽENY A: Ženy po dvou letech konečně dohrály sezónu, nicméně závěr povedený nebyl

10. května 2022 - V průběhu sezóny reportovali většinou přímo aktéři a aktérky zápasů. S koncem sezony budeme postupně přinášet také reporty, postřehy, statistické okénka a další perličky od lodivodů střídaček. Jako první okomentovali sezónu šerifové ženského týmu Dan Škvor a Ondra Bendík.

Texaský čtyřúhelník, ale i tak 6 bodů z výjezdu

3. listopadu 2021 - Tento víkend byl výjezdový. Jelo se na jih Čech. Jediný problém, který na nás čekal, byl výběr restaurací, kde bychom se mohly občerstvit. V těchto městech je jich poskromnu a většinou se o víkendu vaří jen v určitou dobu nebo vůbec. Další problém se vyskytoval na hřišti. Podle trenéra Škvora se nazývá Bermudský čtyřúhelník. Já bych si to dovolila přejmenovat na Texaský čtyřúhelník. Pro vysvětlení čtenářům se tento úkaz ukazuje v naší obranné části na velkém brankovišti.

Repríza Czech Openu

27. října 2021 - Tento víkend ženy postihla celkem velká marodka na naší lavičce. Se soupeřem se již tento rok utkaly, na Czech Openu výsledkem 1:5.

Smolný víkend bez bodu

11. října 2021 - Další zápasy žen A na domácí půdě nedopadly podle představ.

První hrací víkend = 6 bodů

22. září 2021 - Konečně jsme se dočkali!!! Po dlouhých měsících čekání se nám rozjela sezóna 2021/2022. Doufejme, že dojde do zdárného konce a nic nám ji nepřekazí.

všechny články

Realizační tým

K družstvu nebyl přiřazen realizační tým.