neděle
10.10
9:00
|
|
BLACK ANGELS ROOKIES - TEXAS LONGHORNS DDM P6
BLACK ANGELS ROOKIES TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 10.10.2021 9:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
- SH ZŠ Zdiměřice
|
3:8
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
10.10
11:15
|
|
Flobo Praha - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Flobo Praha TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 10.10.2021 11:15
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
- SH ZŠ Zdiměřice
|
2:19
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
10.10
12:50
|
|
Florbal Jesenice - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Florbal Jesenice TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 10.10.2021 12:50
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
- SH ZŠ Zdiměřice
|
10:2
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
23.10
9:00
|
|
Flobo Praha - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Flobo Praha TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 23.10.2021 9:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
- SH Chýně
|
1:21
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
23.10
11:15
|
|
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 23.10.2021 11:15
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
- SH Chýně
|
0:5k
|
|
sobota
23.10
12:50
|
|
BLACK ANGELS ROOKIES - TEXAS LONGHORNS DDM P6
BLACK ANGELS ROOKIES TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 23.10.2021 12:50
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
- SH Chýně
|
1:4
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
06.11
9:40
|
|
Flobo Praha - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Flobo Praha TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 6.11.2021 9:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
- SH U Učiliště Čelákovice
|
2:21
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
06.11
11:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Florbal Pro Beroun
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Florbal Pro Beroun
- sobota 6.11.2021 11:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
- SH U Učiliště Čelákovice
|
16:5
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
06.11
13:40
|
|
FBK Davle - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBK Davle TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 6.11.2021 13:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
- SH U Učiliště Čelákovice
|
0:23
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
06.11
15:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Orka Milovice
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Orka Milovice
- sobota 6.11.2021 15:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
- SH U Učiliště Čelákovice
|
9:1
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
05.12
9:00
|
|
FbŠ Bohemians Praha 4 černí - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FbŠ Bohemians Praha 4 černí TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 5.12.2021 9:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
- ZŠ Rudná - malá
|
0:5k
|
|
neděle
05.12
11:15
|
|
Flobo Praha - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Flobo Praha TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 5.12.2021 11:15
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
- ZŠ Rudná - malá
|
2:12
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
05.12
12:50
|
|
TJ Sokol Královské Vinohrady B - TEXAS LONGHORNS DDM P6
TJ Sokol Královské Vinohrady B TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 5.12.2021 12:50
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
- ZŠ Rudná - malá
|
4:7
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
18.12
9:00
|
|
SPORT EDEN BEROUN - TEXAS LONGHORNS DDM P6
SPORT EDEN BEROUN TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 18.12.2021 9:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
- Sport Eden Beroun
|
3:2
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
18.12
10:20
|
|
ACEMA Sparta Praha WHITE - TEXAS LONGHORNS DDM P6
ACEMA Sparta Praha WHITE TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 18.12.2021 10:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
- Sport Eden Beroun
|
0:11
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
18.12
12:20
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Florbalová akademie MB "B"
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Florbalová akademie MB "B"
- sobota 18.12.2021 12:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
- Sport Eden Beroun
|
16:6
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
18.12
13:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - BLACK ANGELS ROOKIES
TEXAS LONGHORNS DDM P6 BLACK ANGELS ROOKIES
- sobota 18.12.2021 13:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
- Sport Eden Beroun
|
5:0
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
23.01
9:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Florbalová akademie MB "B"
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Florbalová akademie MB "B"
- neděle 23.1.2022 9:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
0:0k
|
|
neděle
23.01
11:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Florbal Pro Beroun
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Florbal Pro Beroun
- neděle 23.1.2022 11:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
0:0
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
23.01
12:20
|
|
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 23.1.2022 12:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
0:0
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
23.01
14:20
|
|
Florbalová akademie MB "S" - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Florbalová akademie MB "S" TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 23.1.2022 14:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
0:0k
|
|
sobota
12.02
10:20
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - BLACK ANGELS ROOKIES
TEXAS LONGHORNS DDM P6 BLACK ANGELS ROOKIES
- sobota 12.2.2022 10:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
- Exe Sport Arena
|
4:7
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
12.02
11:40
|
|
ACEMA Sparta Praha WHITE - TEXAS LONGHORNS DDM P6
ACEMA Sparta Praha WHITE TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 12.2.2022 11:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
- Exe Sport Arena
|
7:3
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
12.02
13:00
|
|
FbŠ Bohemians Praha 4 černí - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FbŠ Bohemians Praha 4 černí TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 12.2.2022 13:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
- Exe Sport Arena
|
6:11
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
12.02
14:20
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - FBK Davle
TEXAS LONGHORNS DDM P6 FBK Davle
- sobota 12.2.2022 14:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
- Exe Sport Arena
|
5:0k
|
|
neděle
06.03
9:40
|
|
FbŠ Bohemians Praha 10 Olešská - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FbŠ Bohemians Praha 10 Olešská TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 6.3.2022 9:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
- Sokol Petrovice I
|
5:10
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
06.03
11:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Floorball Club FALCON
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Floorball Club FALCON
- neděle 6.3.2022 11:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
- Sokol Petrovice I
|
7:7
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
06.03
13:40
|
|
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 6.3.2022 13:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
- Sokol Petrovice I
|
3:8
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
06.03
15:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - TJ Sokol Petrovice I.
TEXAS LONGHORNS DDM P6 TJ Sokol Petrovice I.
- neděle 6.3.2022 15:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
- Sokol Petrovice I
|
10:8
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
26.03
9:40
|
|
FBC Slavia Praha - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Slavia Praha TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 26.3.2022 9:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
- ZŠ K Milíčovu
|
4:19
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
26.03
11:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - TJ Sokol Dobříš
TEXAS LONGHORNS DDM P6 TJ Sokol Dobříš
- sobota 26.3.2022 11:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
- ZŠ K Milíčovu
|
9:9
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
26.03
13:40
|
|
Florbalová akademie MB "B" - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Florbalová akademie MB "B" TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 26.3.2022 13:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
- ZŠ K Milíčovu
|
6:10
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
26.03
15:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - 101. Sportovní klub Praha
TEXAS LONGHORNS DDM P6 101. Sportovní klub Praha
- sobota 26.3.2022 15:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
- ZŠ K Milíčovu
|
11:6
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
10.04
9:40
|
|
TJ Sokol Petrovice I. - TEXAS LONGHORNS DDM P6
TJ Sokol Petrovice I. TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 10.4.2022 9:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 10. kolo
- ZŠ Stará Boleslav
|
9:7
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
10.04
11:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - SPORT EDEN BEROUN
TEXAS LONGHORNS DDM P6 SPORT EDEN BEROUN
- neděle 10.4.2022 11:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 10. kolo
- ZŠ Stará Boleslav
|
5:4
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
10.04
13:40
|
|
FAT PIPE Traverza Mukařov - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FAT PIPE Traverza Mukařov TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 10.4.2022 13:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 10. kolo
- ZŠ Stará Boleslav
|
10:7
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
10.04
15:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Floorball Club FALCON
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Floorball Club FALCON
- neděle 10.4.2022 15:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 10. kolo
- ZŠ Stará Boleslav
|
9:10
0:0, 0:0, 0:0
|
|