MUŽI A 2021/2022

Aktuální zprávy

Na klouzání nejsou síly

Na klouzání nejsou síly

31. března 2022 - Předposlední ligové kolo zahnalo texaské Áčko až do jednoho z nejdepresivnějších měst ve středních Čechách, nadvltavských Kralup. Alespoň malou útěchou nám mohl být pozdní začátek turnaje, kdy první zápas startoval až v jedenáct dopoledne, příliš mnoho radosti to ale stejně nakonec nepřineslo.

Jeden válec a kapka naděje

Jeden válec a kapka naděje

18. března 2022 - Poslední tři turnaje texaského Áčka zůstaly pro naše věrné čtenáře obestřeny tajemnem. Přinášíme proto shrnutí toho, co se v uplynulých týdnech na palubovkách v Kostelci, na Kladně a pod Barrandovem dělo a jak to tedy vlastně vypadá s tabulkovým postavením Longhorns před závěrem sezony.

Domácí málo

1. února 2022 - Mužské Áčko se poprvé a naposledy v sezoně mohlo těšit ze dvou pražských turnajů v řadě, tentokrát se vrátilo na tréninkovou halu v Radlicích. Soupeři mu byla silná Sparta a rezervní výběr Kutné Hory, který se stal přímým konkurentem v sestupových bojích.

Obsáhlý report od chlapů: Klokani si oranžové Sépie strčili do svého vaku a odskákali s třemi body

19. ledna 2022 - Bohemians C ve 13. kole základní části české PH a SČ ligy mužů využili domácího prostředí a předvedli konkurenčním sépiím lekci z produktivity v poměru 5:1. O osudu utkání bylo rozhodnuto již v průběhu první třetiny, kdy se o vítězný gól postaral Vít Hlaváček. Komentovaný zápas vám přináší Radek Pelán.

Muži znovu za nula

23. listopadu 2021 - Poslední kolo v letošním kalendářním roce má za sebou mužské Áčko, které tentokrát odcestovalo do neoblíbených Kralup. Na tamní s bazénem sousedící hale vyzvalo kromě velkého favorita z Kladna také domácí rezervu Wolves, která se letos vyznačuje tím, že dokáže konkurenceschopnou sestavu dát dohromady právě pouze na domácí palubovce.

Muži konečně zabrali a domů vezou čtyři body

8. listopadu 2021 - Mužské Áčko po třech utrápených představeních slaví. V Černošicích to sice střelecky zase nebyla žádná hitparáda a i vinou neproduktivity se bralo o dva body méně, vydřené vítězství nad Kutnou Horou a nájezdová loterie s Amigos však posouvá Texas v tabulce pomalu směrem vzhůru!

Muže dál trápí produktivita a podruhé v řadě se vrací s prázdnou

20. října 2021 - Ve střelecké krizi se v poslední době nachází mužské Áčko. To podruhé za posledních 14 dní odjíždí z ligového turnaje s prázdnou a shodné je tentokrát i skóre – i tentokrát vstřelil Texas pouhé dvě branky a sám jich inkasoval patnáct. Vůbec poprvé také na soutěžním zápase chyběla opora Mára Máčala a jeho místo v brankovišti tak museli zaujmout náhradníci Pavel Zeman a Tomáš Pauček.

všechny články

Realizační tým

K družstvu nebyl přiřazen realizační tým.