MUŽI A 2021/2022

Aktuální zprávy

Zápasový kolotoč se opět roztáčí: Muži A vzdorovali, z těžké skupiny ale postoupit nedokázali

Zápasový kolotoč se opět roztáčí: Muži A vzdorovali, z těžké skupiny ale postoupit nedokázali

23. srpna 2022 - Mužské Áčko má za sebou první turnaj v nové sezoně – základní skupina Poháru je zavedla na půdu Pelhřimova, kde už čekala těžká skupina složená z týmů hrajících vyšší soutěže.

Přihlášené týmy pro sezónu 2022/2023

Přihlášené týmy pro sezónu 2022/2023

22. června 2022 - Do příští sezóny vtrhne do soutěží hned 8 našich družstev. Bohužel naše počty se mírně zmenšili. Věříme, že změny povedou k ještě lepší práci s mládežnickými kategoriemi a přinesou další úspěchy.

Na klouzání nejsou síly

31. března 2022 - Předposlední ligové kolo zahnalo texaské Áčko až do jednoho z nejdepresivnějších měst ve středních Čechách, nadvltavských Kralup. Alespoň malou útěchou nám mohl být pozdní začátek turnaje, kdy první zápas startoval až v jedenáct dopoledne, příliš mnoho radosti to ale stejně nakonec nepřineslo.

Jeden válec a kapka naděje

18. března 2022 - Poslední tři turnaje texaského Áčka zůstaly pro naše věrné čtenáře obestřeny tajemnem. Přinášíme proto shrnutí toho, co se v uplynulých týdnech na palubovkách v Kostelci, na Kladně a pod Barrandovem dělo a jak to tedy vlastně vypadá s tabulkovým postavením Longhorns před závěrem sezony.

Domácí málo

1. února 2022 - Mužské Áčko se poprvé a naposledy v sezoně mohlo těšit ze dvou pražských turnajů v řadě, tentokrát se vrátilo na tréninkovou halu v Radlicích. Soupeři mu byla silná Sparta a rezervní výběr Kutné Hory, který se stal přímým konkurentem v sestupových bojích.

Obsáhlý report od chlapů: Klokani si oranžové Sépie strčili do svého vaku a odskákali s třemi body

19. ledna 2022 - Bohemians C ve 13. kole základní části české PH a SČ ligy mužů využili domácího prostředí a předvedli konkurenčním sépiím lekci z produktivity v poměru 5:1. O osudu utkání bylo rozhodnuto již v průběhu první třetiny, kdy se o vítězný gól postaral Vít Hlaváček. Komentovaný zápas vám přináší Radek Pelán.

Muži znovu za nula

23. listopadu 2021 - Poslední kolo v letošním kalendářním roce má za sebou mužské Áčko, které tentokrát odcestovalo do neoblíbených Kralup. Na tamní s bazénem sousedící hale vyzvalo kromě velkého favorita z Kladna také domácí rezervu Wolves, která se letos vyznačuje tím, že dokáže konkurenceschopnou sestavu dát dohromady právě pouze na domácí palubovce.

všechny články

Realizační tým

K družstvu nebyl přiřazen realizační tým.