STARŠÍ ŽÁCI 2022/2023

Aktuální zprávy

V SOBOTU SE NEDAŘILO

V SOBOTU SE NEDAŘILO

24. ledna 2023 - Starší žáci pod dohledem zaskakující trenérské dvojky Drob - Velouš bojovali v sokolské Rieger Aréně. Bohužel Aničce na dovolenou neposlali pěkný vzkaz a ani jednoho svého soupeře neudolali. Čekají tedy, kam je košový systém zavane na příštího turnaj. Zápasy popsal jeden z úspěšných střelců víkendu, David Löffelmann.

NA PŮL PLYNU SE VYHRÁVAT NEDÁ

NA PŮL PLYNU SE VYHRÁVAT NEDÁ

17. ledna 2023 - Po Vánocích se na ligové palubovce objevili také dorostenci. Nepříliš úspěšný výlet za hranice Prahy popsal Luboš Paiskr.

Drama až do poslední chvíle

9. ledna 2023 - Starší žáci v neděli bojovali o navrácení do prvního koše po mizerném výkonu na předchozím turnaji. Report přináší Adam Šeminský, kterému se podařilo vstřelit o víkendu svou první texaskou branku.

Veselé Vánoce

22. prosince 2022 - Krásné prožití vánočních svátků a hodně, nejen florbalových, úspěchů v novém roce.

Nemilý dárek pro starší žáky

13. prosince 2022 - O pražské hale na Kotlářce je známo, že v létě je v ní vedro a v zimě téměř zamrzá plocha hřiště. Jinak tomu nebylo ani poslední turnaj starších žáků před Vánoci, kterým vymrzlé haly očividně nesvědčí. Své nám k tomu sepsal obránce Vojta Makovec.

Posila z ledu přinesla ovoce

27. listopadu 2022 - Strži se celou sezónu trápili na 4. místě v prvním koši. Avšak první turnaj nováčka Petra prolomil toto prokletí. Report očima dalšího brankáře Patrika Borovce.

Strži dodržují tradice

7. listopadu 2022 - Prokletí starších žáků pokračuje, na turnaji zase berou bramborovou medaili. Tentokrát se na jeho průběh podíváme z brány očima Patrika Dvořáka.

všechny články

Realizační tým

Purkrábková Zuzana - Trenér
Telefon: 721559770, e-mail: zuzka.purkrabkova@gmail.com
Jílková Anna - Trenér
Telefon: 776660871, e-mail: anna.jilkova1@gmail.com
Podlaha Jiří - Trenér
Telefon: 724115461, e-mail: kobi@post.cz