sobota
08.10
9:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - TJ Sokol Petrovice I.
TEXAS LONGHORNS DDM P6 TJ Sokol Petrovice I.
- sobota 8.10.2022 9:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
8:8
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
08.10
11:00
|
|
TJ Sokol Dobříš - TEXAS LONGHORNS DDM P6
TJ Sokol Dobříš TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 8.10.2022 11:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
8:8
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
08.10
13:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - SPORT EDEN BEROUN
TEXAS LONGHORNS DDM P6 SPORT EDEN BEROUN
- sobota 8.10.2022 13:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
6:19
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
08.10
15:00
|
|
FbŠ Bohemians Praha 10 Olešská - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FbŠ Bohemians Praha 10 Olešská TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 8.10.2022 15:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
6:21
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
23.10
9:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - SPORT EDEN BEROUN
TEXAS LONGHORNS DDM P6 SPORT EDEN BEROUN
- neděle 23.10.2022 9:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
- SH Chýně
|
12:9
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
23.10
11:00
|
|
TJ Sokol Dobříš - TEXAS LONGHORNS DDM P6
TJ Sokol Dobříš TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 23.10.2022 11:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
- SH Chýně
|
7:11
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
23.10
13:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - TJ Sokol Petrovice I.
TEXAS LONGHORNS DDM P6 TJ Sokol Petrovice I.
- neděle 23.10.2022 13:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
- SH Chýně
|
9:13
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
23.10
15:00
|
|
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 23.10.2022 15:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
- SH Chýně
|
3:13
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
12.11
9:00
|
|
SPORT EDEN BEROUN - TEXAS LONGHORNS DDM P6
SPORT EDEN BEROUN TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 12.11.2022 9:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
11:6
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
12.11
10:20
|
|
TJ Sokol Petrovice I. - TEXAS LONGHORNS DDM P6
TJ Sokol Petrovice I. TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 12.11.2022 10:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
5:15
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
12.11
12:20
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - TJ Sokol Dobříš
TEXAS LONGHORNS DDM P6 TJ Sokol Dobříš
- sobota 12.11.2022 12:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
4:5
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
12.11
13:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Floorball Club FALCON
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Floorball Club FALCON
- sobota 12.11.2022 13:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
- 2. ZŠ A MŠ Beroun
|
10:5
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
03.12
9:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - OC Šestka Tatran Střešovice
TEXAS LONGHORNS DDM P6 OC Šestka Tatran Střešovice
- sobota 3.12.2022 9:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
- SH ZŠ Bítovská
|
7:16
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
03.12
11:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - FbŠ Bohemians Praha 10 Olešská
TEXAS LONGHORNS DDM P6 FbŠ Bohemians Praha 10 Olešská
- sobota 3.12.2022 11:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
- SH ZŠ Bítovská
|
14:10
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
03.12
12:20
|
|
TJ Sokol Dobříš - TEXAS LONGHORNS DDM P6
TJ Sokol Dobříš TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 3.12.2022 12:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
- SH ZŠ Bítovská
|
14:6
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
03.12
14:20
|
|
SPORT EDEN BEROUN - TEXAS LONGHORNS DDM P6
SPORT EDEN BEROUN TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 3.12.2022 14:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
- SH ZŠ Bítovská
|
15:8
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
18.12
9:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - TJ Sokol Petrovice I.
TEXAS LONGHORNS DDM P6 TJ Sokol Petrovice I.
- neděle 18.12.2022 9:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
- 2. ZŠ Dobříš
|
0:0k
|
|
neděle
18.12
11:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - TJ Sokol Dobříš
TEXAS LONGHORNS DDM P6 TJ Sokol Dobříš
- neděle 18.12.2022 11:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
- 2. ZŠ Dobříš
|
0:0k
|
|
neděle
18.12
12:20
|
|
SPORT EDEN BEROUN - TEXAS LONGHORNS DDM P6
SPORT EDEN BEROUN TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 18.12.2022 12:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
- 2. ZŠ Dobříš
|
0:0k
|
|
neděle
18.12
14:20
|
|
OC Šestka Tatran Střešovice - TEXAS LONGHORNS DDM P6
OC Šestka Tatran Střešovice TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 18.12.2022 14:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
- 2. ZŠ Dobříš
|
0:0k
|
|
sobota
14.01
10:20
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Blue Horses Stochov
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Blue Horses Stochov
- sobota 14.1.2023 10:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
- SH Davle
|
3:13
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
14.01
11:40
|
|
FbŠ Bohemians Praha 10 Olešská - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FbŠ Bohemians Praha 10 Olešská TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 14.1.2023 11:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
- SH Davle
|
0:0k
|
|
sobota
14.01
13:00
|
|
FBK Davle - TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBK Davle TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 14.1.2023 13:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
- SH Davle
|
5:8
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
14.01
14:20
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - ACEMA Sparta Praha GREY
TEXAS LONGHORNS DDM P6 ACEMA Sparta Praha GREY
- sobota 14.1.2023 14:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
- SH Davle
|
7:7
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
29.01
9:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - ACEMA Sparta Praha GREY
TEXAS LONGHORNS DDM P6 ACEMA Sparta Praha GREY
- neděle 29.1.2023 9:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
- SH Dobříš
|
18:11
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
29.01
11:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - TJ Sokol Dobříš
TEXAS LONGHORNS DDM P6 TJ Sokol Dobříš
- neděle 29.1.2023 11:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
- SH Dobříš
|
8:8
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
29.01
12:20
|
|
Floorball Club FALCON - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Floorball Club FALCON TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 29.1.2023 12:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
- SH Dobříš
|
9:2
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
29.01
14:20
|
|
TJ Sokol Petrovice I. - TEXAS LONGHORNS DDM P6
TJ Sokol Petrovice I. TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 29.1.2023 14:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
- SH Dobříš
|
13:13
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
26.02
9:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Florbalová akademie MB "Mil"
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Florbalová akademie MB "Mil"
- neděle 26.2.2023 9:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
- SH ZŠ Jilemnického
|
5:18
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
26.02
11:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Florbalová akademie MB "BB"
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Florbalová akademie MB "BB"
- neděle 26.2.2023 11:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
- SH ZŠ Jilemnického
|
20:11
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
26.02
12:20
|
|
Floorball Club FALCON - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Floorball Club FALCON TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 26.2.2023 12:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
- SH ZŠ Jilemnického
|
14:2
0:0, 0:0, 0:0
|
|
neděle
26.02
14:20
|
|
ACEMA Sparta Praha GREY - TEXAS LONGHORNS DDM P6
ACEMA Sparta Praha GREY TEXAS LONGHORNS DDM P6
- neděle 26.2.2023 14:20
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
- SH ZŠ Jilemnického
|
15:6
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
18.03
9:40
|
|
Floorball Club FALCON - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Floorball Club FALCON TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 18.3.2023 9:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
- Hala Borky
|
17:2
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
18.03
11:40
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - TJ Sokol Petrovice I.
TEXAS LONGHORNS DDM P6 TJ Sokol Petrovice I.
- sobota 18.3.2023 11:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
- Hala Borky
|
11:9
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
18.03
13:40
|
|
SummerCamps Tatran Střešovice - TEXAS LONGHORNS DDM P6
SummerCamps Tatran Střešovice TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 18.3.2023 13:40
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
- Hala Borky
|
8:14
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
18.03
15:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci
TEXAS LONGHORNS DDM P6 FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci
- sobota 18.3.2023 15:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
- Hala Borky
|
6:10
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
15.04
9:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Florbalová akademie MB "Mil"
TEXAS LONGHORNS DDM P6 Florbalová akademie MB "Mil"
- sobota 15.4.2023 9:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 10. kolo
- Unihoc Aréna Praha
|
6:12
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
15.04
11:00
|
|
TJ Sokol Dobříš - TEXAS LONGHORNS DDM P6
TJ Sokol Dobříš TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 15.4.2023 11:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 10. kolo
- Unihoc Aréna Praha
|
11:2
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
15.04
13:00
|
|
TEXAS LONGHORNS DDM P6 - OC Šestka Tatran Střešovice
TEXAS LONGHORNS DDM P6 OC Šestka Tatran Střešovice
- sobota 15.4.2023 13:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 10. kolo
- Unihoc Aréna Praha
|
11:13
0:0, 0:0, 0:0
|
|
sobota
15.04
15:00
|
|
Blue Horses Stochov - TEXAS LONGHORNS DDM P6
Blue Horses Stochov TEXAS LONGHORNS DDM P6
- sobota 15.4.2023 15:00
- Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 10. kolo
- Unihoc Aréna Praha
|
15:4
0:0, 0:0, 0:0
|
|