MUŽI A 2022/2023

Aktuální zprávy

Rodina

Rodina

13. dubna 2023 - Dlouhá , náročná a bolestivá sezona je u konce a to bychom nebyli my, aby z naší strany nepřišlo v posledním kole nějaké to šprťouchle. To, co se stalo v neděli večer kousek od kebabu na Dvorcích, na to by asi nevypsala kurzy ani Fortuna.

+6

+6

23. března 2023 - Mužské Áčko čekala předposlední zastávka na jejich letošní ligové pouti. Na Bublině vyzvali v rámci vzdělávacího programu "Florbal i do Polabí" druhý a pátý tým tabulky, kterým shodou okolností už letos dokázali v obou případech ukrást body.

Králíci z klobouku

20. února 2023 - Nahuštěný únorový program odstartoval své motory kde jinde než na Mělníku, kam dvanáctičlennou družinu pozvala vidina bitev s Olympem a Engineers. Právě inženýry by potřebovala osádka jednoho vozidla už před odjezdem, díky včasnému zásahu anděla strážného se čtyřkou na zádech ale všichni i za přispění porušení poloviny dopravních předpisů dorazili včas.

Loupežníci z Mělníka

1. února 2023 - Mužské Áčko čekalo po soutěži o největší zkonzumovaný objem bramborového salátu návrat zpět také na zápolení florbalové, v rámci edukačního programu „zábava a poučení“ je tentokrát los poslal na poznávání druhého nejšedivějšího města republiky, tedy Mělníka.

Veselé Vánoce

22. prosince 2022 - Krásné prožití vánočních svátků a hodně, nejen florbalových, úspěchů v novém roce.

Kde body

2. října 2022 - Mužské Áčko vyrazilo na druhý turnaj v sezoně. Ten k nim byl tentokrát ekonomicky přívětivější, protože až na jednoho líného hlodavce nemusel nikdo přijet povozem, hrálo se navíc až od velmi křesťanských čtyř odpoledne, tudíž zaspat dokázal pouze jeden člen takzvaného Jinonického gangu.

Vstup za tři

17. září 2022 - Muži se po loňském, nakonec až moc těsném a nešťastném sestupu, vůbec poprvé sešli k nové sezoně, a to na nižšími soutěžemi prověřené hale v Berouně.

všechny články

Realizační tým

K družstvu nebyl přiřazen realizační tým.