MLADŠÍ ŽÁCI 2023/2024

Rozpis zápasů a výsledky

Floorball Club FALCON blue
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 23.9.2023 9:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
  • SH ZŠ Nehvizdy
6:12
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
XPS Network Tatran Střešovice
  • sobota 23.9.2023 11:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
  • SH ZŠ Nehvizdy
3:10
0:0, 0:0, 0:0
Florbalová akademie MB B
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 23.9.2023 13:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
  • SH ZŠ Nehvizdy
4:13
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
  • sobota 23.9.2023 15:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
  • SH ZŠ Nehvizdy
8:9
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
TJ Sokol Petrovice I.
  • sobota 7.10.2023 9:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
  • Nová MSH Mladá Boleslav
5:8
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Florbalová akademie MB B
  • sobota 7.10.2023 11:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
  • Nová MSH Mladá Boleslav
15:3
0:0, 0:0, 0:0
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 7.10.2023 12:20
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
  • Nová MSH Mladá Boleslav
13:2
0:0, 0:0, 0:0
XPS Network Tatran Střešovice
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 7.10.2023 14:20
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
  • Nová MSH Mladá Boleslav
5:8
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
LEV LYSÁ
  • neděle 22.10.2023 9:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
  • STODOLA Aréna Střešovice
7:2
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
XPS Network Tatran Střešovice
  • neděle 22.10.2023 11:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
  • STODOLA Aréna Střešovice
6:5
0:0, 0:0, 0:0
TJ Sokol Petrovice I.
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 22.10.2023 12:20
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
  • STODOLA Aréna Střešovice
9:5
0:0, 0:0, 0:0
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 22.10.2023 14:20
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
  • STODOLA Aréna Střešovice
8:6
0:0, 0:0, 0:0
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 11.11.2023 9:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
  • Hala Borky
5:7
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
XPS Network Tatran Střešovice
  • sobota 11.11.2023 11:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
  • Hala Borky
7:6
0:0, 0:0, 0:0
TJ Sokol Petrovice I.
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 11.11.2023 13:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
  • Hala Borky
6:10
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Pitbulls Kolín - modří
  • sobota 11.11.2023 15:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
  • Hala Borky
5:3
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
  • sobota 25.11.2023 10:20
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
  • Sokol Petrovice I
3:3
0:0, 0:0, 0:0
LEV LYSÁ
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 25.11.2023 11:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
  • Sokol Petrovice I
11:7
0:0, 0:0, 0:0
TJ Sokol Petrovice I.
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 25.11.2023 13:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
  • Sokol Petrovice I
4:4
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Pitbulls Kolín - modří
  • sobota 25.11.2023 14:20
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
  • Sokol Petrovice I
5:7
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
  • neděle 10.12.2023 9:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
  • SH Chýně
3:4
0:0, 0:0, 0:0
TJ Sokol Petrovice I.
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 10.12.2023 11:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
  • SH Chýně
5:8
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
LEV LYSÁ
  • neděle 10.12.2023 13:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
  • SH Chýně
0:6
0:0, 0:0, 0:0
XPS Network Tatran Střešovice
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 10.12.2023 15:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
  • SH Chýně
10:9
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Flobo Praha
  • neděle 7.1.2024 10:20
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
  • Nová MSH Mladá Boleslav
6:14
0:0, 0:0, 0:0
Floorball Club FALCON blue
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 7.1.2024 11:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
  • Nová MSH Mladá Boleslav
6:11
0:0, 0:0, 0:0
Florbalová akademie MB B
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 7.1.2024 13:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
  • Nová MSH Mladá Boleslav
5:11
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Buldoci Radotín - Davle
  • neděle 7.1.2024 14:20
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
  • Nová MSH Mladá Boleslav
8:7
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
ACEMA Sparta Praha ORANGE
  • sobota 20.1.2024 9:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
  • ZŠ Stará Boleslav
3:3
0:0, 0:0, 0:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Floorball Club FALCON blue
  • sobota 20.1.2024 11:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
  • ZŠ Stará Boleslav
11:6
0:0, 0:0, 0:0
Buldoci Radotín - Davle
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 20.1.2024 12:20
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
  • ZŠ Stará Boleslav
10:3
0:0, 0:0, 0:0
XPS Network Tatran Střešovice
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 20.1.2024 14:20
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
  • ZŠ Stará Boleslav
11:10
0:0, 0:0, 0:0
XPS Network Tatran Střešovice
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 9.3.2024 9:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
  • ZŠ Jiráskova Benešov
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Pitbulls Kolín - modří
  • sobota 9.3.2024 11:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
  • ZŠ Jiráskova Benešov
ACEMA Sparta Praha ORANGE
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 9.3.2024 13:40
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
  • ZŠ Jiráskova Benešov
TEXAS LONGHORNS DDM P6
SK Florbal Benešov žlutí
  • sobota 9.3.2024 15:00
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
  • ZŠ Jiráskova Benešov