Nábor

Nábor nových členů do klubu Texas Longhorns probíhá celoročně. Zakládáme si na tom, aby se každý, kdo se stane členem klubu cítil naprosto komfortně a co nejdříve "zapadl" do naší skvělé party. Přidej se k nám!
Pokud jsi zde na webu poprvé, budeme rádi, pokud si jej projdeš celý a "nasaješ" co nejvíce informací z našeho světa. Pomůže ti to se lépe zorientovat v tom, jak fungujeme, kde trénujeme a proti komu hrajeme. Jestli jsi ale již rozhodnut/a pro to, že nás vyzkoušíš, (a my doufáme, že jsi) mrkni na popis níže, který ti přiblíží vše, co bude následovat.

CO BUDE POTŘEBA PŘIPRAVIT:
Nemusíš se bát, pokud ti cokoliv nebude jasné, nebo nerad/a čteš, prostě toto přeskoč a kontaktuj napřímo předsedu klubu Láďu Hrmu - ten ti poradí se vším, na co se zeptáš, protože tyto pravidla vymýšlel on :-)

1) S KÝM A KDY BUDU TRÉNOVAT?
Ať už máš za sebou první trénink a nebo tě teprve čeká, neváhej se zeptat přes klubový e-mail nebo telefon do které věkové skupiny patříš. Rozpis tréninků najdeš ZDE. 

2) NÁSLEDUJE TROCHA PAPÍROVÁNÍ
Odevzdej svému trenérovi nebo pošli na klubový mail florbal@longhorns.cz tyto vyplněné formuláře:
- přihláška do klubu ZDE 
- přihláška do florbalové unie ZDE

- formulář o zdravotní způsobilosti ZDE

3) SPOLUPRÁCE S DDM PRAHA 6
Protože napřímo spolupracujeme s DDM na Praze 6, je potřeba se přihlásit do databáze členů na tomto odkazu ZDE.

4) PŘIHLÁŠENÍ DO TÝMOVÉHO WEBU
Na tvůj email (nebo tvých rodičů, pokud nejsi plnoletý/á) bude zaslán přístup do klubové sekce webu našeho týmu. Zde nalezneš veškeré důležité informace, které se budou týkat tebe, tvých tréninků, zápasů a společných klubových akcí.

5) POŘIĎ SI VHODNÉ VYBAVENÍ
Pokud sportovat teprve začínáš, neváhej se poradit nejdříve se svým trenérem o vhodném vybavení. Jako každý správný klub pro tebe máme připravené slevy a akční nabídky u našich partnerů, tak neutrácej zbytečně :-)
- POVINNÝ je zápasový set (2x dres, jedny kraťasy) za 1300,- Kč , který lze v začátcích nahradit erárním dresem klubu. Objednávej přes mail objednavky@longhorns.cz (příjmení, číslo, velikost)
- DOPORUČENÉ vybavení je florbalová hůl a kvalitní sálová obuv, které můžeš koupit u našich partnerů (informuj se u vedení klubu nebo trenérů)

6) NOVINKY A DĚNÍ V KLUBU
Sleduj klubové sociální sítě, interní klubovou sekci, web a čti maily od klubu. To tě rychle dostane mezi nás, je potřeba být v obraze. 

7) STAŇ SE ČLENEM TEXAS LONGHORNS
Buď členem nejlepší party, uctívej klubový kodex a bav se sportem, zkrátka #nahodrohy !

Není ti něco jasné? Nebo potřebuješ okamžitě začít trénovat a hrát? Tak kontaktuj naši hotline, 
předseda klubu Láďa ti poradí: + 420 775 109 903 nebo na florbal@longhorns.cz