JUNIOŘI 2023/2024

Aktuální zprávy

Nedělní odpoledne v Neveklově

Nedělní odpoledne v Neveklově

24. března 2024 - Muži B vyrazili na jarní neděli do Neveklova, kde je čekaly těžké zápasy. Reportáž popisuje Štěpán Dufek.

Úspěšné derby juniorů o poslední příčky tabulky

Úspěšné derby juniorů o poslední příčky tabulky

18. ledna 2024 - Junioři už mají také své první zápasy v roce 2024 za sebou. Konečně se jim podařilo spojit individuální úspěch s týmovým triumfem a byly z toho dva pěkné zápasy. Atmosféru barrandovského kolbiště od prvního zákroku až po vítězný závěr druhého zápasu popsal brankář Tomáš Groh, který si připsal cennou výhru v texaském dresu.

Muži berou body s odřenýma ušima

14. ledna 2024 - Adrenalin, vášeň a tvrdý boj na hřišti – to vše a ještě víc přinesly dnešní florbalové zápasy mužů B. O této nezapomenutelné události nám přináší exkluzivní popis student policejní školy TRIVIS Michal Havlíček, který zvládl tento skvostný článek napsat úplně sám.

Junioři v rekordním počtu

23. listopadu 2023 - V domácí hale se sešlo zatím nejvíce juniorů v této sezóně, přesto jim body o kousek utekly.

Béčko na výletě

24. října 2023 - Rezerva mužů vyrazila poprvé v sezoně za hranici našeho města, vydala se do Zruče nad Sázavou. Posily z áčka jim evidentně nechyběly, muži konečně přivezli domů 3 body.

Junioři Stanley Cup nevyhráli

24. října 2023 - V neděli odpoledne sehráli junioři další zápasy. Především v druhém zápase si vyzkoušeli atmosféru rovnající se téměř finále Stanley Cupu, což se vzhledem k poměru sil nečekalo. Jsme rádi, že hrající brankář Oliver získal pro první herní zápas sezony takovou kulisu.

Sobotní střídačka byla příliš prázdná

2. října 2023 - Další zápasy čekaly juniorský tým. Bohužel se kluci nesešli v dobrém počtu, los také nebyl příznivý, a tak junioři na své první dobré zápasy nenavázali. Kruté výsledky popsal Ríša Kynzl.

všechny články

Realizační tým

K družstvu nebyl přiřazen realizační tým.