Archív článků

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ SE O VÍKENDU PŘEDVEDLY V DOMÁCÍ HALE

16. duben 2019 - Dvě vítězství a jen jedna prohra z domácího pořádání. Výborná bilance našich mladších žákyň pokračuje.

SPANILÁ JÍZDA NAŠICH ELÉVEK

12. duben 2019 - Nekompromisní výkon předvedly o víkendu naše elévky. Porazily všechny tři soupeře a svůj víkendový turnaj zcela ovládly.

TRENÉŘI STARŠÍCH ŽÁKŮ HLÁSÍ ZLEPŠENÍ HRY A ZEJMÉNA DISCIPLÍNY, VYDRŽÍ TO I NADÁLE?

9. duben 2019 - O víkendu svedli své souboje naši starší žáci. Sehráli dobré zápasy a zejména ukázali zodpovědný přístup k zápasům. Jak se jim vedlo výsledkově nám popsala jak trenérka, tak jeden aktérů.

VÍKENDOVÝ REPORT ZE ZÁPASŮ NAŠICH MLÁDEŽNICKÝCH KATEGORIÍ

2. duben 2019 - Dorostenky, mladší žákyně a mladší žáci. Ti všichni rozdávali florbalovou radost při zápasech odehraných o uplynulém víkendu. Jak se jim vedlo?

ELÉVKY A STARŠÍ ŽÁKYNĚ O VÍKENDU TAKÉ VYBĚHLY NA HŘIŠTĚ. JAK SE JIM VEDLO?

28. březen 2019 - Za elévky nám sepsaly krátké, ale výstižné shrnutí přímo hráčky. Starší žákyně zhodnotila trenérka. Bylo co chválit?

STARŠÍ ŽÁCI MAJÍ SA ZA SEBOU NÁROČNÝ TURNAJ. JAK SE JIM VEDLO SHRNULA TRENÉRKA A DVA AKTÉŘI UTKÁNÍ.

26. březen 2019 - Starší žáci o víkendu vyrazili do haly Eagles předvést trochu té florbalové krásy. Bohužel, proti silným soupeřům se jim příliš nedařilo. Pozápasové emoce nám tentokrát sepsali i přímo dva hráči - Marek Hauptmann a Vangelis Zingopis.

NAŠE MLADÉ BOJOVNICE MAJÍ ZA SEBOU DALŠÍ VÍKENDOVÉ ZÁPASY. JAK SI JE UŽILY?

20. březen 2019 - Naše mladší žákyně mají za sebou premiérové zápasy v prvním koši a rozhodně se neztratily. Dorostenkám i přes srdnatý výkon chyběla trocha toho štěstíčka.

MUŽSKÝ CELEK UDĚLAL O VÍKENDU DALŠÍ KROK NA CESTĚ ZA POSTUPEM

19. březen 2019 - Muži "A" chtěli o víkendu navázat na minulý dvojzápas a přidat ideálně stejný počet bodů do tabulky. Povedlo se?

NOVÉ TVÁŘE MUŽSKÉHO TÝMU - 2. ČÁST

14. březen 2019 - Další posilou do týmu mužů je zkušený MARTIN SKALICKÝ, který přišel z Prague Tigers.

NAŠE MLADÉ PUŠKY TAKÉ VYBĚHLY NA PALUBOVKY, JAK SE JIM VEDLO?

12. březen 2019 - O víkendu nebojovaly jen ženy. I naše elévky a starší žáci se utkali s nepříjemnými soupeři.

ŽENY ODEHRÁLY PRVNÍ DVOJZÁPAS PLAY-OFF PROTI CELKU BANES SOBĚSLAV

11. březen 2019 - V sobotním utkání se předvedly Texasanky ve své domácí hale v Chýni. V neděli naopak vyrazily na horkou půdu soupeře. Jak se jim vedlo? Podařil se postup? Nebo přišlo zklamání?

CHCEME SI PLAY OFF UŽÍT A NECHAT V NĚM MAXIMUM.

6. březen 2019 - Hlavní trenér žen Ladislav Hrma odpovídal na dotazy k blížícímu se osmifinále 1. ligy žen.

ŽENY ODEHRÁLY POSLEDNÍ ZÁPAS ZÁKLADNÍ ČÁSTI

5. březen 2019 - Proti celku Litvínova byl náš tým jasným favoritem, nicméně liga je dosti vyrovnaná a stát se mohlo cokoliv. Jak probíhal poslední zápas základní části před začátkem play-off?

NOVÉ TVÁŘE MUŽSKÉHO TÝMU - 1. ČÁST

27. únor 2019 - Po ženách je potřeba si představit i posily v mužském týmu. Jako první je mladá krev z Chodova JAN VĚTROVSKÝ.

VÍKEND PATŘIL NAŠIM MLADÝM NADĚJÍM. POLADILY FORMU O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH?

25. únor 2019 - Mladší žákyně se probojovaly do prvního koše a starší žáci si připisují dvě vítězství. Přečtěte si krátký report z víkendu.

SÉRIE PROHER MUŽSKÉHO A-TÝMU POKRAČUJE

21. únor 2019 - Texasané bohužel nechali formu v roce 2018 a ve druhé polovině sezony se zatím trápí. Další dvě facky přišly v utkáních s outsidery soutěže. Kuřata Kladno a Sokol Rudná Longhornům připravily čtvrtou a pátou porážku v řadě a Texas vůbec poprvé v sezoně vyšel o víkendu bodově úplně naprázdno.

ELITNÍ ŽENSKÝ TÝM SAHAL PO DVOU VÍTĚZSTVÍCH, NAKONEC VEZE JEN BOD

19. únor 2019 - O víkendu vyrazil i celek ženského "Áčka" potrápit své soupeře v bojích o umístění v tabulce před blížícím se play-off. Jak se jim vedlo?

TROJKOVÉ HODY MLADŠÍCH ŽÁKŮ V NEDĚLNÍCH ZÁPASECH

18. únor 2019 - Jak se dařilo sourozeneckému duu Monice a Káje Bláhovým mezi klukama? Vydrželo Sebíkovo koleno? A kolik bodů mladší žáci finálně urvali?

NOVÉ TVÁŘE ŽENSKÉHO TÝMU - 5. ČÁST

14. únor 2019 - Jako poslední přišla do Texasu na hostování Emma Šlopková, která se stala první zahraniční posilou žen v historii. Odpovědi na otázky jsou tedy v jejím rodném jazyce.

I KLUCI MAJÍ ZA SEBOU VÍKENDOVÉ BOJE. JAK SE JIM DAŘILO? POTRÁPILI SOUPEŘE?

12. únor 2019 - Náročný víkendový program má za sebou náš nejmladší chlapecký celek. Starší žáci se skvěle předvedli v domácí hale v Chýni. Přečtěte si krátký report.