Archív článků

Loupežníci z Mělníka

1. února 2023 - Mužské Áčko čekalo po soutěži o největší zkonzumovaný objem bramborového salátu návrat zpět také na zápolení florbalové, v rámci edukačního programu „zábava a poučení“ je tentokrát los poslal na poznávání druhého nejšedivějšího města republiky, tedy Mělníka.

V SOBOTU SE NEDAŘILO

24. ledna 2023 - Starší žáci pod dohledem zaskakující trenérské dvojky Drob - Velouš bojovali v sokolské Rieger Aréně. Bohužel Aničce na dovolenou neposlali pěkný vzkaz a ani jednoho svého soupeře neudolali. Čekají tedy, kam je košový systém zavane na příštího turnaj. Zápasy popsal jeden z úspěšných střelců víkendu, David Löffelmann.

KDYBY NEBYLY DRUHÉ TŘETINY...

17. ledna 2023 - Také nejmladší družstvo mužů odehrálo své další zápasy. Vojta Jůn z Berouna přivezl velmi upřímný pohled na střídačku a kritický popis hry.

NA PŮL PLYNU SE VYHRÁVAT NEDÁ

17. ledna 2023 - Po Vánocích se na ligové palubovce objevili také dorostenci. Nepříliš úspěšný výlet za hranice Prahy popsal Luboš Paiskr.

Drama až do poslední chvíle

9. ledna 2023 - Starší žáci v neděli bojovali o navrácení do prvního koše po mizerném výkonu na předchozím turnaji. Report přináší Adam Šeminský, kterému se podařilo vstřelit o víkendu svou první texaskou branku.

Veselé Vánoce

22. prosince 2022 - Krásné prožití vánočních svátků a hodně, nejen florbalových, úspěchů v novém roce.

Obstojný výkon na body nestačil

18. prosince 2022 - V předvánočním čase jsme vyjeli bojovat o další body do Králova Dvora, kde jsme vyzvali Dynamis a Mladoboleslavskou akademii.

Nemilý dárek pro starší žáky

13. prosince 2022 - O pražské hale na Kotlářce je známo, že v létě je v ní vedro a v zimě téměř zamrzá plocha hřiště. Jinak tomu nebylo ani poslední turnaj starších žáků před Vánoci, kterým vymrzlé haly očividně nesvědčí. Své nám k tomu sepsal obránce Vojta Makovec.

Muži C slaví plný počet bodů

3. prosince 2022 - Do mrazivého a zasněženého rána vyjeli muži C na výlet za hranice Prahy, kde soupeře oloupili o 6 bodů. Expresní report přináší obranné rodinné duo Havlíčkovi.

RÁNO MRÁZ A BÍDA, ODPOLEDNE SLUNEČNO

30. listopadu 2022 - Nepřinášíme předpoveď počasí. To se jen víkendové počasí odrazilo ve výkonech žen. V neděli hostily na domácím hřišti v Chýni týmy FBŠ BOHEMIANS B a FAT PIPE START98 B.

Posila z ledu přinesla ovoce

27. listopadu 2022 - Strži se celou sezónu trápili na 4. místě v prvním koši. Avšak první turnaj nováčka Petra prolomil toto prokletí. Report očima dalšího brankáře Patrika Borovce.

VÍTĚZNÁ SÉRIE MUŽŮ B POKRAČUJE

25. listopadu 2022 - Část texaské výpravy vyrazila do Kostelce nad Černými lesy už v předvečer ranních zápasů, ale návštěva místního pivovaru výkon hráčů negativně neovlivnila. B-tým si připsal další dvě suverénní vítězství a posunul se na třetí místo tabulky soutěže.

Dorostenci podcenili outsidera

23. listopadu 2022 - Přestože dorostenci vstoupili do sezóny vysokou výhrou, nyní již 4 kola čekají na další body. Report z Rudné sepsal Tobiáš Kopecký.

Chybělo štěstí a hlavně trefení brány

15. listopadu 2022 - Muži C se po delší pauze opět dostali do akce. Tentokrát je čekal soupeř z prvního místa tabulky a s nimi sousedící tým.

Konečně za tři

13. listopadu 2022 - Ženám se konečně podařilo ubojovat vítězství v základní hrací době.

Strži dodržují tradice

7. listopadu 2022 - Prokletí starších žáků pokračuje, na turnaji zase berou bramborovou medaili. Tentokrát se na jeho průběh podíváme z brány očima Patrika Dvořáka.

Muži B v Chýni dominovali

30. října 2022 - Mužská rezerva má za sebou jeden z nejpovedenějších ligových víkendů, kdy dokázala přesvědčivě porazit oba soupeře. Týmy Kostelce a Vinohrad navíc dostaly celkem patnáct gólů.

Muži C za tři

28. října 2022 - Poslední tým, který čekal na body, uspěl na domácím hřišti. Dojmy shrnul Adam Neugebauer.

Dorostenci proti favoritům neuspěli

26. října 2022 - Další kolo dorostenecké ligy na pražské Kotlářce shrnul Kryšpín Dryák.

Boje stržů v prvním koši

19. října 2022 - Starší žáci letos poprvé poměřili síly s týmy z prvního koše. Report tentokrát sepsal obránce Tobiáš Kopecký.