Archív článků

Nováčci předvedli obstojný výkon

dnes - Starší žáci se nenechali ovlivnit ranní prohrou a celkově vybojovali 3. místo. První report o turnaji stržů přináší jeden z nováčků Vašek Budil, který odehrál své první zápasy v životě a rovnou si připočetl 5 bodů do kanadského bodování.

Ostrý start pro juniory

18. září 2023 - První ligový den juniorů byl opravdu napínavý. V prvním zápase se ze spolehlivé výhry vyklubalo velké drama. Druhý zápas dotahovali brankové manko. Snažení popisuje Kuba Řápek, pro kterého to byla premiéra v juniorské lize.

První bodíky zadarmo, ale první zápas s trpkým koncem

18. září 2023 - Jako první se na palubovky v nové sezóně pustila chlapská záloha. Jejich představení shrnul Štěpán Dufek, pro kterého to byla premiéra v dospělé kategorii.

Nová sezóna je tady!!

12. září 2023 - Nová sezona naplno začala, a tak vám připomeneme, na jakých halách nás kdy můžete potkat.

MISTŘI!

9. května 2023 - Texaské „béčko“ má za sebou sezonu snů. S bilancí 17 výher a pouhých 3 porážek proletělo sezonou pražské a středočeské soutěže a zaslouženě slaví titul.

Poslední šance nevyužita

27. dubna 2023 - Report z posledního turnaje přináší hned tři hráči.

Z RADLIC ALESPOŇ ČÁSTEČNÉ BODY

24. dubna 2023 - Závěrečný turnaj nově přihlášené soutěže odehráli muži C v pražských Radlicích.

Rodina

13. dubna 2023 - Dlouhá , náročná a bolestivá sezona je u konce a to bychom nebyli my, aby z naší strany nepřišlo v posledním kole nějaké to šprťouchle. To, co se stalo v neděli večer kousek od kebabu na Dvorcích, na to by asi nevypsala kurzy ani Fortuna.

Každý rok není posvícení

8. dubna 2023 - Dorostencům se letošní sezónu opravdu nedaří. Se silnějšími soupeři drží krok, avšak nedostatečně pro výhru, a slabší, se kterými by měli body získávat, podceňují.

Letní soustředění mládeže

4. dubna 2023 - Sezóna nám pomalu končí a pomalu se začínají připravovat letní aktivity. Termín tradičního letního soustředění je konečně známý. Pojedete všichni s námi?

Předposlední pokus na postup do prvního koše

30. března 2023 - Starší žáci se marně snaží několik turnajů za sebou probojovat zpátky do prvního koše. Avšak vždy jim to prozatím o kousek uniklo.

Nová posila

27. března 2023 - Mužský C tým na závěr sezóny rozšířil své obranné řady a posila vnesla hráčům novou chuť bojovat.

+6

23. března 2023 - Mužské Áčko čekala předposlední zastávka na jejich letošní ligové pouti. Na Bublině vyzvali v rámci vzdělávacího programu "Florbal i do Polabí" druhý a pátý tým tabulky, kterým shodou okolností už letos dokázali v obou případech ukrást body.

Koukatelné zápasy a zlomená hůl

22. března 2023 - Dorostenci v okleštěném počtu předvedli úctyhodný výkon, na připsání dalších bodů do tabulky to ale nestačilo.

Slibný start

14. března 2023 - Muži C vlítli do obou svých zápasů plni odhodlání obrat soupeře o body. Dravost je ale v průběhu zápasů opustila.

Série proher prolomena

27. února 2023 - Dorostenci měli minulý týden nabitý zápasy. Domácí hala v Chýni jim přinesla štěstí a dlouho očekávanou výhru.

Sobotní turnaj v Čakovicích se moc nepovedl

25. února 2023 - V sobotu 18.2. jsme se sešli ve sportovní hale Čakovice v nevelkém počtu 7 hráčů a 2 brankářů. Možná i proto se nám moc dobře nevedlo.

Odevzdané body

22. února 2023 - Hráči mužů C předvedli jeden ze svých nejlepších výkonů, v koncovce obou zápasů avšak zbytečně odevzdali body soupěři.

Králíci z klobouku

20. února 2023 - Nahuštěný únorový program odstartoval své motory kde jinde než na Mělníku, kam dvanáctičlennou družinu pozvala vidina bitev s Olympem a Engineers. Právě inženýry by potřebovala osádka jednoho vozidla už před odjezdem, díky včasnému zásahu anděla strážného se čtyřkou na zádech ale všichni i za přispění porušení poloviny dopravních předpisů dorazili včas.

Loupežníci z Mělníka

1. února 2023 - Mužské Áčko čekalo po soutěži o největší zkonzumovaný objem bramborového salátu návrat zpět také na zápolení florbalové, v rámci edukačního programu „zábava a poučení“ je tentokrát los poslal na poznávání druhého nejšedivějšího města republiky, tedy Mělníka.