Archív článků

SÉRIE PROHER MUŽSKÉHO A-TÝMU POKRAČUJE

dnes - Texasané bohužel nechali formu v roce 2018 a ve druhé polovině sezony se zatím trápí. Další dvě facky přišly v utkáních s outsidery soutěže. Kuřata Kladno a Sokol Rudná Longhornům připravily čtvrtou a pátou porážku v řadě a Texas vůbec poprvé v sezoně vyšel o víkendu bodově úplně naprázdno.

ELITNÍ ŽENSKÝ TÝM SAHAL PO DVOU VÍTĚZSTVÍCH, NAKONEC VEZE JEN BOD

19. únor 2019 - O víkendu vyrazil i celek ženského "Áčka" potrápit své soupeře v bojích o umístění v tabulce před blížícím se play-off. Jak se jim vedlo?

TROJKOVÉ HODY MLADŠÍCH ŽÁKŮ V NEDĚLNÍCH ZÁPASECH

18. únor 2019 - Jak se dařilo sourozeneckému duu Monice a Káje Bláhovým mezi klukama? Vydrželo Sebíkovo koleno? A kolik bodů mladší žáci finálně urvali?

NOVÉ TVÁŘE ŽENSKÉHO TÝMU - 5. ČÁST

14. únor 2019 - Jako poslední přišla do Texasu na hostování Emma Šlopková, která se stala první zahraniční posilou žen v historii. Odpovědi na otázky jsou tedy v jejím rodném jazyce.

I KLUCI MAJÍ ZA SEBOU VÍKENDOVÉ BOJE. JAK SE JIM DAŘILO? POTRÁPILI SOUPEŘE?

12. únor 2019 - Náročný víkendový program má za sebou náš nejmladší chlapecký celek. Starší žáci se skvěle předvedli v domácí hale v Chýni. Přečtěte si krátký report.

JAK SE VEDLO NAŠIM DĚVČATŮM PŘI VÍKENDOVÝCH ZÁPASECH?

11. únor 2019 - Přečtěte si reporty o výjezdech našich elévek a dorostenek. Podařilo se přivézt body?

NOVÉ TVÁŘE ŽENSKÉHO TÝMU - 4. ČÁST

7. únor 2019 - Po pauze představujeme další posilu ženského týmu. Je jí Nikol Vypior, která přichází na střídavé starty ze Sparty.

TRÁPENÍ MUŽŮ V ROCE 2019 POKRAČUJE

7. únor 2019 - Zápasy v novém roce zatím A-týmu příliš nevycházejí. Po ztrátě se silným SSK Future tentokrát nechal body soupeřům, které má v tabulce za sebou a výrazně se mu tak vzdálilo čelo tabulky.

O VÍKENDU ZÁPASILY OBA ŽENSKÉ TÝMY. JAK SE JIM VEDLO?

4. únor 2019 - Ženské béčko si veze plný počet, Áčko si naopak i přes dobrý nepřipíše ani bod. Proč? Čtěte dále...

VÝSLEDKOVÝ SERVIS Z UPLYNULÉHO VÍKENDU

29. leden 2019 - O víkendu se představily hned čtyři kategorie našich mladých nadějí, jak se jim vedlo? Pročtěte si report.

NOVÉ TVÁŘE ŽENSKÉHO TÝMU - 3. ČÁST

23. leden 2019 - Jak třetí posilu ženského týmu vám představíme Renču Lojovou, která je sice mladá, ale s bohatou hráčskou kariérou.

ŽENÁM DOŠLY NÁBOJE, MLADÉ PUŠKY BOJUJÍ NEJEN O VÝHRY V ZÁPASE

21. leden 2019 - Proč se ženám nedařilo vstřelit více golů? A co se vzdaluje našim klukům? Přečtěte si report z uplynulého víkendu a dozvíte se mimo jiné i o senzačním obratu našich mladších žákyň.

NOVÉ TVÁŘE ŽENSKÉHO TÝMU - 2. ČÁST

16. leden 2019 - Další posilou do týmu je Barbara Livorová, která je v Texasu na střídavé starty z Tatranu Střešovice.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS Z UPLYNULÉHO VÍKENDU

15. leden 2019 - Jak zvládly naše mladé naděje vstup do roku 2019? Proč zapalovali elévové svíčku? Více v článku...

ÁČKO MUŽŮ VSTOUPILO DO ROKU 2019 TŘEMI BODY

13. leden 2019 - Měsíc a půl čekal mužský A-tým na ostré ligové zápasy. V sobotním turnaji na Kladně uspěl z poloviny. Nejprve porazil i díky výbornému výkonu nového člena týmu Martina Skalického druhou rezervu Bohemians 6:5, ale ve druhém utkání nestačil na SSK Future, kterému podlehl 4:8.

NOVÉ TVÁŘE ŽENSKÉHO TÝMU - 1. ČÁST

9. leden 2019 - V létě a v průběhu první poloviny sezóny posílilo náš ženský tým několik nových tváří. Postupně vám je představíme. Jako první tu máme Blanku Rosákovou, která přišla z Kralup.

ŽENY VEZOU POVINNÉ TŘI BODY A PŘÍSLIB DO BUDOUCNA

8. leden 2019 - Do roku 2019 vstoupily ženy velmi přesvědčivou výhrou v prvním zápase. Druhé utkání i přes prohru dokazuje narůstající formu.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS Z UPLYNULÉHO VÍKENDU

20. prosinec 2018 - Předcházející sobota a neděle byly nabité texaským florbalem. Tady je krátké shrnutí toho, co se událo.

VÝLET TEXASKÉ MLÁDEŽE NA MS VE FLORBALU

6. prosinec 2018 - Nejmladší texaské kategorie dostaly možnost osobně se zúčastnit světového šampionátu přímo v největší české hale - vysočanské O2 aréně.

ELÉVOVÉ SAHALI PO POSTUPU DO DRUHÉHO KOŠE, STARŠÍ ŽÁCI PO BOJÍCH NEBODOVALI

30. listopad 2018 - Ani jedno texaské družstvo o následujícím víkendu nezasáhne do hry a my vám proto nabízíme ještě jeden pohled na víkend uplynulý. Trenérky starších žáků a elévů vám přinášejí své pohledy na turnaje jejich týmů.