STARŠÍ ŽÁCI 2023/2024

Aktuální zprávy

Radlické překvapení

Radlické překvapení

24. března 2024 - Starší žáci jeli na svůj předposlední zápas v pro ně nezvykle nízkém počtu a byli považováni za outsidery. Zda se texaské pravidlo "když je nás málo, hrajeme lépe" potvrdilo, se dozvíte ve článku od Vojty Mikeše.

Absence ostrostřelce Honzy a defenzivní florbal

Absence ostrostřelce Honzy a defenzivní florbal

6. března 2024 - Starší žáci se na své druhé pořádání opět vrátili do prvního koše, což mohl být trochu šok poté, co minulý turnaj odehráli ve třetím. V následujícím článku se dozvíte, jak se jim hrálo.

Postup do druhého koše

21. února 2024 - Tým starších žáků se už mnoho turnajů trápil ve 3. koši, kde se jim příliš nevedlo. Shoda okolností ale přispěla k tomu, že tento víkend svoji smůlu prolomili a těsně před pořádáním postupují do vyššího koše.

CAME BACK IS REAL

1. února 2024 - Celodenní výlet starších žáků do Stochova z pera brankáře Kuby.

Nový brankář

19. ledna 2024 - Přes vydatné nepříjemnosti na nedělním turnaji se stržům docela dařilo. Článek tentokrát od zkušeného centra Ondry.

Prospaný první zápas a postupné zlepšování

7. prosince 2023 - Report tentokrát sepsal nováček Richard Kobes, který se na turnaji rovnou blýskl hattrickem a společně se svým bratrem Sebastiánem vstřelili první texaské branky.

Na návštěvě o koš výš

7. listopadu 2023 - Starší žáci se na pořádání vrátili do prvního koše. Budou ale potřebovat ještě hodně zabrat, aby v něm mohli konkurovat ostatním týmům.

všechny články

Realizační tým

Purkrábková Zuzana - Trenér
Telefon: 721559770, e-mail: zuzka.purkrabkova@gmail.com
Jílková Anna - Trenér
Telefon: 776660871, e-mail: anna.jilkova1@gmail.com