JUNIOŘI 2023/2024

Rozpis zápasů a výsledky

FBC Draci Říčany B
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 17.9.2023 11:20
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
  • ZŠ Jiráskova Benešov
3:4
0:3, 0:0, 3:1
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FAT PIPE Start98
  • neděle 17.9.2023 13:40
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
  • ZŠ Jiráskova Benešov
1:3
0:0, 1:2, 0:1
ACEMA Sparta Praha D
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 30.9.2023 16:00
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
  • TJ JM Chodov
19:0
4:0, 7:0, 8:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
  • sobota 30.9.2023 18:20
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
  • TJ JM Chodov
3:13
1:2, 2:5, 0:6
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Kutná Hora
  • neděle 22.10.2023 13:50
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
  • SH ZŠ Kunratice
0:11
0:2, 0:2, 0:7
OLYMP FLORBAL
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 22.10.2023 17:20
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
  • SH ZŠ Kunratice
26:2
5:1, 7:1, 14:0
BLACK ANGELS B
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 18.11.2023 8:00
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
  • SH Chýně
6:5
2:1, 1:1, 3:3
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Florbalová akademie MB
  • sobota 18.11.2023 11:30
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
  • SH Chýně
5:8
1:1, 1:3, 3:4
FBC Kutná Hora
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 3.12.2023 11:20
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 6. kolo
  • Hala Borky
14:0
6:0, 3:0, 5:0
FAT PIPE Start98
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 3.12.2023 13:40
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 6. kolo
  • Hala Borky
10:3
2:1, 2:2, 6:0
TEXAS LONGHORNS DDM P6
SK Florbal Benešov
  • sobota 13.1.2024 15:00
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
  • Arena Barrandov
2:9
1:2, 0:4, 1:3
Florbal Neratovice
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 13.1.2024 17:20
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
  • Arena Barrandov
2:9
1:1, 0:2, 1:6
TEXAS LONGHORNS DDM P6
OLYMP FLORBAL
  • neděle 4.2.2024 17:10
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
  • SH Kutná Hora Klimeška II
1:9
0:1, 1:5, 0:3
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Draci Říčany B
  • neděle 4.2.2024 19:20
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
  • SH Kutná Hora Klimeška II
1:6
0:3, 0:2, 1:1
Florbalová akademie MB
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 17.2.2024 16:00
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
  • Tělocvična Gymnázia Říčany
5:0k
TEXAS LONGHORNS DDM P6
BLACK ANGELS B
  • sobota 17.2.2024 18:00
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
  • Tělocvična Gymnázia Říčany
0:5k
TEXAS LONGHORNS DDM P6
ACEMA Sparta Praha D
  • neděle 17.3.2024 9:10
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 10. kolo
  • SH Králův Dvůr
SK Florbal Benešov
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 17.3.2024 12:40
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 10. kolo
  • SH Králův Dvůr
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 13.4.2024
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 11. kolo
  • Nová MSH Mladá Boleslav
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Florbal Neratovice
  • sobota 13.4.2024
  • 3. liga juniorů - skupina 3, 11. kolo
  • Nová MSH Mladá Boleslav