Elévové Liga elévů 3+1 2019/2020

Rozpis zápasů a výsledky

TEXAS LONGHORNS DDM P6
OLYMP FLORBAL Achilles
  • neděle 22.9.2019 10:20
  • Liga elévů 3+1, 1. kolo
  • ZŠ Rudná - malá
Kanonýři Kladno černí
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 22.9.2019 11:40
  • Liga elévů 3+1, 1. kolo
  • ZŠ Rudná - malá
TEXAS LONGHORNS DDM P6
SK Alien Nation Černošice
  • neděle 22.9.2019 14:20
  • Liga elévů 3+1, 1. kolo
  • ZŠ Rudná - malá
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Wizards DDM Praha 10 orange
  • sobota 5.10.2019 10:20
  • Liga elévů 3+1, 2. kolo
  • VOŠSP Zahradní Město
TJ Sokol Dobříš
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 5.10.2019 11:40
  • Liga elévů 3+1, 2. kolo
  • VOŠSP Zahradní Město
Wizards DDM Praha 10 black
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 5.10.2019 13:00
  • Liga elévů 3+1, 2. kolo
  • VOŠSP Zahradní Město
TEXAS LONGHORNS DDM P6
ACEMA Sparta Praha BLUE
  • sobota 5.10.2019 14:20
  • Liga elévů 3+1, 2. kolo
  • VOŠSP Zahradní Město
Start98 Praha-Kunratice-Táborská
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 27.10.2019 9:40
  • Liga elévů 3+1, 3. kolo
  • SH Chýně
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
  • neděle 27.10.2019 12:20
  • Liga elévů 3+1, 3. kolo
  • SH Chýně
Panthers Praha B
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 27.10.2019 13:00
  • Liga elévů 3+1, 3. kolo
  • SH Chýně
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Start98 Praha-Kunratice Yellow
  • neděle 10.11.2019 10:20
  • Liga elévů 3+1, 4. kolo
  • X3M Arena Barrandov
TJ Sokol Dobříš
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 10.11.2019 11:40
  • Liga elévů 3+1, 4. kolo
  • X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha BLUE
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 10.11.2019 13:00
  • Liga elévů 3+1, 4. kolo
  • X3M Arena Barrandov
TEXAS LONGHORNS DDM P6
OLYMP FLORBAL Achilles
  • neděle 10.11.2019 14:20
  • Liga elévů 3+1, 4. kolo
  • X3M Arena Barrandov
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 23.11.2019 9:00
  • Liga elévů 3+1, 5. kolo
  • SH ZŠ Černošice-Mokropsy
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Slavia Praha červení
  • sobota 23.11.2019 11:40
  • Liga elévů 3+1, 5. kolo
  • SH ZŠ Černošice-Mokropsy
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Start98 Praha-Kunratice Yellow
  • sobota 23.11.2019 14:20
  • Liga elévů 3+1, 5. kolo
  • SH ZŠ Černošice-Mokropsy
FBC Slavia Praha červení
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • neděle 8.12.2019 9:00
  • Liga elévů 3+1, 6. kolo
  • SH ZŠ Rudná
TEXAS LONGHORNS DDM P6
OLYMP FLORBAL Apollon
  • neděle 8.12.2019 11:40
  • Liga elévů 3+1, 6. kolo
  • SH ZŠ Rudná
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
  • neděle 8.12.2019 14:20
  • Liga elévů 3+1, 6. kolo
  • SH ZŠ Rudná
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FBC Slavia Praha červení
  • sobota 18.1.2020 10:20
  • Liga elévů 3+1, 7. kolo
  • VOŠSP Zahradní Město
Kanonýři Kladno červení
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 18.1.2020 11:40
  • Liga elévů 3+1, 7. kolo
  • VOŠSP Zahradní Město
Wizards DDM Praha 10 black
TEXAS LONGHORNS DDM P6
  • sobota 18.1.2020 13:00
  • Liga elévů 3+1, 7. kolo
  • VOŠSP Zahradní Město
TEXAS LONGHORNS DDM P6
ACEMA Sparta Praha BLUE
  • sobota 18.1.2020 14:20
  • Liga elévů 3+1, 7. kolo
  • VOŠSP Zahradní Město
TEXAS LONGHORNS DDM P6
ACEMA Sparta Praha GREY
  • sobota 15.2.2020 9:40
  • Liga elévů 3+1, 8. kolo
  • SH BIOS Kladno
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Kanonýři Kladno červení
  • sobota 15.2.2020 11:15
  • Liga elévů 3+1, 8. kolo
  • SH BIOS Kladno
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Start98 Praha-Kunratice Yellow
  • sobota 15.2.2020 12:10
  • Liga elévů 3+1, 8. kolo
  • SH BIOS Kladno