ŽENY B S ODŘENÝM UCHEM ZA 4 BODY

24. října 2019

V brzkých ranních hodinách jsme se vydaly pro nás do nejvzdálenější haly, a to do Mělníka.

vs Floor Maniacs Mělník

V prvním zápase jsme se střetly s domácími a pořádajícími Maniačkami. Náš počet převyšoval 10 hráček do pole (konkrétně 12 + 1), na což nejsme příliš zvyklé, a tak nám tento pozitivní fakt dal trochu zabrat, abychom srovnaly sestavu do dvou pětek a ujasnily si systém střídání. Zápas to pro nás nebyl příliš příjemný a v každé třetině jsme dostaly gól (po našem nepobrání soupeřek), který jsme musely dotahovat. Naštěstí se nám to v každé třetině povedlo. Ten poslední gól dokonce střelila Markéta v čase 35:59, tedy vteřinu před koncem, když jsme se rozhodly zkusit hru v 6. Následná radost z vybojované remízy 3:3 byla obrovská! A teď už jen odpočinout a počkat na další zápas. Moment! Sebraly jste všechny kapesníky?! :-D

vs. Panthers Praha C

Druhé utkání, do kterého jsme nastupovaly v počtu o jednu hráčku méně, bylo divácky atraktivnější. Bohužel i zde jsme dostaly první gól my. Následovala první přesilovka (v zápise je nesmyslně napsaná obráceně), při které jsme měly několik šancí, ale gólem žádná neskončila. Do konce třetiny už chybělo jen naše oslabení, které jsme též ubránily. V pauze jsme si řekly pár poznámek a vyrazily jsme do druhé třetiny. Po dvou minutách dostáváme gól. Nepříznivé skóre 0:2 se podařilo prolomit Terce V. a v následující přesilovce (která není v zápise uvedena vůbec) srovnala Markéta na 2:2. To už naše hra vypadala sebevědomě a hodně jsme se zlepšily. Do konce třetiny skórovala ještě Nikol (a to přímo z výhozu gólmanky, takže Lence gratulujeme k Áčku) a o pauze jsme se tak mohly pochválit. Poslední třetina již byla v naší režii. Po gólech Martiny, Andy S., Diany a Markéty jsme si v pohodě odvezly výhru 7:2. Holky díky. Negativním faktorem bylo několik zranění (Terka V., Terka T. a Martina), díky kterým jsme musely v průběhu zápasu míchat sestavou, což ale holky zvládly, a tak odjíždíme s dobrým pocitem. V autě jsme následně zjistily, že zápis druhého zápasu obsahuje velké množství chyb, což nevrhá na pořadatele příliš dobré světlo. A heslo dne? Hlavně ty KAPESNÍKY!