Muži A Regionální liga mužů 2019/2020

Rozpis zápasů a výsledky

Kanonýři Kladno B
TEXAS LONGHORNS
  • neděle 15.9.2019 10:30
  • Regionální liga mužů, 1. kolo
  • SH BIOS Kladno
5:6
4:3, 0:1, 1:2
TEXAS LONGHORNS
Floorball Club FALCON
  • neděle 15.9.2019 15:00
  • Regionální liga mužů, 1. kolo
  • SH BIOS Kladno
3:4
po nájezdech
1:2, 2:0, 0:1, 0:1
TEXAS LONGHORNS
Wizards DDM Praha 10 B
  • neděle 29.9.2019 12:00
  • Regionální liga mužů, 2. kolo
  • Sport Eden Beroun
6:3
2:1, 4:1, 0:1
TJ Sokol Královské Vinohrady C
TEXAS LONGHORNS
  • neděle 29.9.2019 15:00
  • Regionální liga mužů, 2. kolo
  • Sport Eden Beroun
7:3
1:1, 2:0, 4:2
TEXAS LONGHORNS
FKÚ Ovocné Báze
  • neděle 13.10.2019 8:00
  • Regionální liga mužů, 3. kolo
  • SH TJ Kobylisy
5:2
0:0, 1:2, 4:0
FbŠ Bohemians C
TEXAS LONGHORNS
  • neděle 13.10.2019 11:00
  • Regionální liga mužů, 3. kolo
  • SH TJ Kobylisy
4:2
1:0, 0:1, 3:1
TEXAS LONGHORNS
Florbal TJ Kobylisy B
  • sobota 2.11.2019 10:30
  • Regionální liga mužů, 4. kolo
  • SH Chýně
3:2
1:1, 1:1, 1:0
Sokol Rudná
TEXAS LONGHORNS
  • sobota 2.11.2019 16:30
  • Regionální liga mužů, 4. kolo
  • SH Chýně
5:6
po nájezdech
2:2, 1:2, 2:1, 0:1
SSK Future Barrandov
TEXAS LONGHORNS
  • sobota 7.12.2019 9:00
  • Regionální liga mužů, 6. kolo
  • SH ZŠ Rudná
2:3
po nájezdech
0:0, 0:2, 2:0, 0:1
TEXAS LONGHORNS
Florbal Team Sokol Nebušice
  • sobota 7.12.2019 13:30
  • Regionální liga mužů, 6. kolo
  • SH ZŠ Rudná
4:6
1:3, 0:2, 3:1
TEXAS LONGHORNS
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
  • sobota 11.1.2020
  • Regionální liga mužů, 7. kolo
  • X3M Arena Barrandov
BLACK ANGELS B BENFICA
TEXAS LONGHORNS
  • sobota 11.1.2020
  • Regionální liga mužů, 7. kolo
  • X3M Arena Barrandov
BLACK ANGELS B BENFICA
TEXAS LONGHORNS
  • neděle 2.2.2020
  • Regionální liga mužů, 8. kolo
  • Sport Eden Beroun
TEXAS LONGHORNS
Sokol Rudná
  • neděle 2.2.2020
  • Regionální liga mužů, 8. kolo
  • Sport Eden Beroun
Wizards DDM Praha 10 B
TEXAS LONGHORNS
  • sobota 22.2.2020
  • Regionální liga mužů, 9. kolo
  • SH BIOS Kladno
TEXAS LONGHORNS
Kanonýři Kladno B
  • sobota 22.2.2020
  • Regionální liga mužů, 9. kolo
  • SH BIOS Kladno
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
TEXAS LONGHORNS
  • sobota 7.3.2020
  • Regionální liga mužů, 10. kolo
  • SH Chýně
TEXAS LONGHORNS
FbŠ Bohemians C
  • sobota 7.3.2020
  • Regionální liga mužů, 10. kolo
  • SH Chýně
TEXAS LONGHORNS
SSK Future Barrandov
  • sobota 21.3.2020
  • Regionální liga mužů, 11. kolo
  • SH Králův Dvůr
FKÚ Ovocné Báze
TEXAS LONGHORNS
  • sobota 21.3.2020
  • Regionální liga mužů, 11. kolo
  • SH Králův Dvůr
TEXAS LONGHORNS
Florbal TJ Kobylisy B
  • neděle 5.4.2020
  • Regionální liga mužů, 12. kolo
  • Sport Eden Beroun
Florbal Team Sokol Nebušice
TEXAS LONGHORNS
  • neděle 5.4.2020
  • Regionální liga mužů, 12. kolo
  • Sport Eden Beroun
TEXAS LONGHORNS
Floorball Club FALCON
  • neděle 3.5.2020
  • Regionální liga mužů, 13. kolo
  • SH Děkanka
TJ Sokol Královské Vinohrady C
TEXAS LONGHORNS
  • neděle 3.5.2020
  • Regionální liga mužů, 13. kolo
  • SH Děkanka