Muži A Regionální liga mužů 2019/2020

Aktuální zprávy

JIŘÍ PETR: TEXAS JE PRO MĚ SYMBOLEM NÁVRATU

JIŘÍ PETR: TEXAS JE PRO MĚ SYMBOLEM NÁVRATU

14. září 2020 - Jiří Petr se florbalu věnuje prakticky dnes a denně. Léta koučoval mládežnické výběry a od letošní sezony dokonce působí v roli asistenta trenéra týmu ze ženské extraligy. I přes vrozenou srdeční vadu navíc tento odchovanec Chodova sám florbal hraje.

MICHAL SLÁDEK: VŽDY JSEM SE SNAŽIL HRÁT NA MAXIMUM A JÍT PŘÍKLADEM

MICHAL SLÁDEK: VŽDY JSEM SE SNAŽIL HRÁT NA MAXIMUM A JÍT PŘÍKLADEM

7. září 2020 - Michal Sládek se stal Texasanem v období, kdy už sám nepředpokládal, že se k florbalu ještě někdy vrátí. Tento obětavý a nesmírně rychlý univerzál se postupně vypracoval v jednu z největších opor týmu a později byl dokonce spoluhráči zvolen kapitánem.

MARTIN ŠIMŮNEK: RÁD SI JEŠTĚ OSTRÝ ZÁPAS ZACHYTÁM

31. srpen 2020 - Martin Šimůnek před Texasem nikde pravidelně nechytal, ale po svém příchodu týmu dlouhodobě pomáhal konstantně dobrými výkony a také poctivým přístupem, díky kterému na tréninku málokdy chyběl gólman.

MUŽI V POHÁRU KONČÍ

27. srpen 2020 - Nově složený A - tým má za sebou první ostrý test. V základní skupině Poháru v daleké Rtyni doplatil na sérii smolných momentů a zranění, které nakonec zapříčinily páté místo a tím pádem i předčasný konec v soutěži.

JOSEF ADAMÍK: BUDU POKRAČOVAT V TEXASKÉM BÉČKU

24. srpen 2020 - Josef Adamík je dalším z právoplatných členů texaské síně slávy. Nastupoval převážně v útoku, ale v průběhu kariéry se mihnul i v obraně. Technicky zdatný florbalista se po vážném zranění ruky dokázal vrátit do sestavy a patřil mezi nejproduktivnější hráče týmu.

MARTIN VICHNAR: ČÁST MÉHO SRDCE BUDE TEXASU NAVŽDY PATŘIT

17. srpen 2020 - Martin Vichnar si místo v sestavě musel vybojovat, ale postupem času se stal ústřední postavou texaského útoku. Kanonýr, který vynechal jen minimum zápasů, svým stabilním bodovým přísunem týmu pomohl k nejednomu vítězství.

VÁCLAV CIHLA: TEXAS JE MOJÍ SPORTOVNÍ RODINOU

3. srpen 2020 - Václav Cihla florbalu obětoval mnoho. V mládí trávil volný čas vedením klubu z Domažlic a později své trenérské zkušenosti uplatnil i v Texasu. Dlouholetý centr navíc dokázal překonat vážné zranění kolena, do týmu se po letech vrátil a vydržel v něm až do samého konce.

všechny články

Realizační tým

K družstvu nebyl přiřazen realizační tým.