VÍKEND BEZ BODU

30. října 2019

Ženy A prohrály oba své duely s pražskými týmy.

TEXAS - SKV = 1:7

Zápas na domácí půdě v Chýni proti prvnímu týmu tabulky začal pro Texas dobře. Hned v první minutě se ujal vedení z hokejky Kačky Vránové. To nebylo v začátku utkání všechno. Hráčky domácích měly dvě velké šance, kde měly před sebou prázdnou branku soupeře. Bohužel se nepodařilo jít do většího vedení. A kdo by to tušil, že branka z první minuty bude jediná v síti hostů.
Na konci první třetiny se prosadila první lajna SKV a to hned dvakrát. Do šaten se tedy šlo za vedení hostů 2:1.
Úvod druhé třetiny byl klíčový v celém utkání. Hostující hráčky vsítily ve velmi krátkém čase dvě branky a odrazily tak odpor domácích. Do konce druhé třetiny se jim povedlo proměnit další ze svých šancí.
Třetí třetina skončila výsledkem 0:2, ale Longhornky měly několik šancí na vstřelení branek.