Všechno pěkné jednou končí

2. března 2022

Dorostencům se o víkendu přetrhla pomyslná šňůra výher od začátku nového roku. Richard Kynzl popsal, jak to prožívali.

Náš hrací víkend začal již v pátek. Odehráli jsme dohrávku na hale v Chýni proti TJ Sokol Dobříš. Sraz byl v 17:30. Setkalo se nás celkem deset i s brankářem. Zápas začal v 18:00. Do první polovičky zápasu s námi kluci z Dobříše drželi krok. Pak jsme se rozstříleli a porazili je 9:4. Byl to pro nás úspěšný zápas.

V neděli jsme se sešli v EXE Sport Areně v Praze 4. První zápas jsme hráli od 14:40 proti Sokol Rudná. Setkalo se nás celkem jedenáct. První třetinu jsem se úspěšně bránili, pak už to s námi šlo z kopce. Jediný, komu se podařilo dát gól, byl Michal Havlíček s asistencí Martina Plachého. Konečný výsledek byl v neprospěch nás 1:6. Do druhého zápasu jsme vstupovali s nadějí lepšího výkonu, bohužel hráči SK Alien Nation nás přesvědčili o opaku. V zápase se nám nic nedařilo. Jenom v první třetině jsme byli dvakrát v oslabení. Na začátku druhé třetiny padnul náš jediný gól, který střelil Vašek Štěpánek. Odcházeli jsme s prohrou 1:15. Neděle byla pro nás smolná, nedokázalo jsme vybojovat ani jeden bod, ale i tak jsem si tyhle hrací dny užil.