Dorostenci napoprvé se smíšenými pocity z výkonů

26. září 2022

První zápasy mají za sebou dorostenci. Po prvním zápase náš tým chválili i fanoušci soupeře, bohužel druhý zápas už se tolik nepovedl. Report přináší pětibodový Martin Plachý.

V sobotu 24.9. nás čekali první ligové zápasy, a to proti Horní Počernice Orka B a Sport Eden Beroun.

Do první zápasu zápasu jsme naskočili v plném tempu, to nám ovšem vydrželo jen první třetinu. V té jsme byli schopni proměnit šest branek. Branku vstřelili například Ondřej Bradáč, Štěpán Dufek a svůj premiérový dorostenecký gól vstřelil Tobiáš Kopecký. Druhou třetinu jsme polevili. Gól do naší branky zatím stále nepadl, ale nebylo od toho daleko. Třetí třetinu se nám podařilo přidat další tři góly, ale minutu a půl před koncem jsme špatně bránili a dostali gól. Výsledné skóre je 10:1 pro Texas.

Druhý zápas jsme začali prohrávat po deseti minutách zápasu. Soupeři nás napadali osobně a my jen čekali, co udělá spoluhráč s míčkem. I během naší přesilové hry byli soupeři schopni zvýšit skóre. Za celý zápas od nás šlo jen pár střel, ale ani jedna nebyla proměněna. Finální skóre 8:0 pro Eden.