První bodíky zadarmo, ale první zápas s trpkým koncem

18. září 2023

Jako první se na palubovky v nové sezóně pustila chlapská záloha. Jejich představení shrnul Štěpán Dufek, pro kterého to byla premiéra v dospělé kategorii.

Herní den měl být zahájen soubojem s Benešovem, který se bohužel nedostavil a zápas byl kontumován v prospěch Texasu.

V 17:00 místního času byl zahájen duel s hráči Zruče nad Sázavou. První třetina vnesla naději na vyrovnaný zápas. Odstřelovali jsme soupeře na jeho polovině, ale ke změně skóre nedošlo ani u jednoho týmu. V druhé třetině jsme v rozmezí tří minut prohrávali už 0:3 a hra se nám začala rozpadat. Gólman Velé nás do konce třetiny podržel a stále držel naše hlavy nad vodou.

Třetí třetina byla zahájena chybou na středu hřiště a samostatným únikem protihráče. Následovaly dva slepené góly. V čase 32:11 byl nařízen nájezd, který Velé bezchybně zneškodnil.

V druhé a třetí třetině šla dle zápisu na branku soupeře pouze jedna jediná střela. Tu proměnil Daniel Drake v čase 34:40 a upravil skóre na konečných 1:6.

Do budoucna je potřeba zlepšit tlak v brankovišti soupeře a důraz v naší obraně.